Miłość & Seks

Jak poprawić swoje życie miłosne w 2019 roku?

Czyli jak stworzyć silny związek, cieszyć się seksem i nie rozczarować się?

Katarzyna Lemanowicz

03stycznia2019
Jak poprawić swoje życie miłosne w 2019 roku? fot. istock.com

Jak twoje samopoczucie? Dobrze bawiłaś się w Sylwestra? Niezależnie od tego co robiłaś najważniejsze jest to, żeby dana czynność sprawiała tobie frajdę. Tak samo jest z szukaniem drugiej połówki…

Jednym z najważniejszych umiejętności, których każdy człowiek powinien się nauczyć, jest wyciąganie wniosków z popełnianych błędów. Idąc tym tropem mamy dla was dość proste rady jak znaleźć miłość życia i przede wszystkim jak być szczęśliwą i jak żyć w zgodzie ze sobą.

NIE MAM SZCZĘŚCIA W APLIKACJACH RANDKOWYCH

Reklama

To po prostu z nich nie korzystaj. Wyjdź ze świata wirtualnego i spotkaj się ze znajomymi. Czasami usilne szukanie nic nie daje. A w nas narasta frustracja, że nic nam się w życiu nie udaje.

MAM DOŚĆ PIERWSZYCH RANDEK

Dlatego potraktuj tę pierwszą randkę jako coś zupełnie normalnego, takie spotkanie ze znajomym. Zamiast do oklepanego baru idź z nim na spacer. Albo… zagrajcie na pierwszej randce 100 pytań do. Zabierz GO do znajomych na ognisko, imprezę. Podejdź do pierwszej randki totalnie na luzie, a zobaczysz jak zaskoczy cię szybko i bardzo przyjemnie mijający czas.

JESTEM ZNUDZONA, W NASZ ZWIĄZEK WKRADŁA SIĘ RUTYNA

Przypomnij sobie to co was na początku waszej znajomości naprawdę kręciło. Co lubiliście robić, gdzie jeździć. Umów się ze swoim mężczyzną na spontaniczny wypad na miasto i zaszalejcie. Kup na tę okazję wyjątkową sukienkę, bieliznę – czyż każda okazja do zakupów nie jest dobra? Zapisuj to co wam się najbardziej podoba, co sprawia wam autentyczną radość i powtarzajcie te czynności w miarę możliwości.

MOJA ŻYCIE SEKSUALNE JEST TOTALNIE DO… BEZNADZIEJNE

Zastanów się dlaczego tak jest. Najważniejsze to szczera rozmowa z partnerem. Okazać się może, że powód waszego niezadowolenia z seksu jest bardziej błahy niż mogłoby się wydawać. Przeczytajcie poradniki, przewodniki jak naprawić i poprawić wasze życie seksualne. Niezawodną lekturą są książki prof. Zbigniewa Lwa Starowicza – must have każdej pary.

W 2018 ROKU PRZEŻYŁAM POWAŻNY ZAWÓD MIŁOSNY

Złamane serce ciężko wyleczyć, to prawda. Ale z drugiej strony zastanów się czy warto opłakiwać faceta, który bez mrugnięcia okiem zranił cię, zostawił? Nie, nie trać czasu na rozpamiętywanie przeszłości. Potraktuj to jako nauczkę, podnieś głowę do góry. Zobacz jak fantastyczną osobą jesteś, doceniaj siebie. Miłość, ta prawdziwa przyjdzie prędzej niż myślisz.

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj