Miłość & Seks

5 sposobów na podtrzymanie pożądania

Związki dają nam poczucie bezpieczeństwa i... nudę. Niezależnie od tego, czy jesteście razem 10 tygodni, czy 10 lat, pomożemy ci rozpalić ogień na nowo.

Katarzyna Lemanowicz

02stycznia2019
5 sposobów na podtrzymanie pożądania fot. istock.com

WYSTRÓJ SIĘ NA WSPÓLNE WYJŚCIE

Oglądanie telewizji na kanapie jest super, ale jeśli ciągle siedzicie w domu, pozbawiacie się szansy oglądania siebie w „wyjściowej” wersji. Randka poza domem pozwoli mu zdać sobie sprawę, że jesteś dla innych atrakcyjna. Nie ma nic lepszego, niż chłopak patrzący, jak inni faceci lustrują jego dziewczynę z góry na dół. To sprawi, że zacznie cię bardziej pożądać. To jaką sukienkę oczywiście ma znaczenie, ale warto też pomyśleć co założysz pod spód. Seksowna bielizna rozpala do czerwoności. Nie zapominaj, że mężczyźni są totalnymi wzrokowcami ;).

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Intimissimi (@intimissimiofficial)Gru 19, 2018 o 4:53 PST

Reklama

 

PRÓBUJCIE NOWYCH RZECZY

Mnóstwo facetów uwielbia przejmować dowodzenie w łóżku, ale nie czuje się na tyle pewnie, by powiedzieć o swoich wszystkich pragnieniach. Dodaj mu śmiałości, zabierając go do sex-shopu. To da mu zielone światło, by dzielić się fantazjami.

POWIEDZ MU, KIEDY BĘDZIESZ PODNIECONA

Faceci uwielbiają słyszeć o twoich seks-fantazjach. myślimy o seksie praktycznie cały czas, więc każdy dowód na to, że ty też powoduje, że w naszych głowach rodzą się różne niegrzeczne pomysły. jeśli szepniesz do niego: „Nie masz pojęcia, co zamierzam z tobą później robić”, serce zacznie mu bić dwa razy szybciej.

ZABAWCIE SIĘ W NIEOCZEKIWANYM MOMENCIE

Znajdź okazję do zbudowania seksualnego napięcia między wami. muskaj jego nogi pod stołem albo wyślij pikantnego sms-a, kiedy będzie w pracy.

DAJ MU DO ZROZUMIENIA, ŻE JEST NAJLEPSZY

U faceta radość z seksu jest ściśle związana z tym, jak bardzo pożądany się czuje. Małe pochlebstwa bardzo się opłacą!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj