Miłość & Seks

5 sposobów, żeby skusić go na seks, o którym marzysz

Czyli… jak krytykować faceta, by nie urazić jego ego i dostać to, co chcesz.

13grudnia2018
5 sposobów, żeby skusić go na seks, o którym marzysz fot. istock.com

1 BĄDŹ KONKRETNA…

Niezależnie od tego, jak duże mamy doświadczenie, każda kobieta jest inna. Możemy robić rzeczy, które są dla ciebie za mocne, za słabe, za szybkie czy za wolne. Będziemy wiedzieć, co lubisz tylko i wyłącznie, jeśli nam o tym powiesz! Jeśli on używa swoich rąk, pokieruj nimi i pokaż dokładnie, co ci się podoba. I powiedz wprost: „czy mógłbyś robić to właśnie tak? to takie cudowne”.

2 BĄDŹ STRATEGIEM

Reklama

zdania typu: „to dziwne”, „co ty robisz” i „to na mnie nie działa” to prawdziwi zabójcy męskiej pewności siebie. zamiast skupiać się na tym, co robimy źle, podkreślaj to, co robimy dobrze. chcesz, byśmy częściej ostro mówili w łóżku? Poczekaj, aż następnym razem odezwiemy się w ten sposób i powiedz: „Kiedy tak mówisz, bardzo mnie podniecasz”.

3 BĄDŹ MISTRZYNIĄ...

...jęków! Wydawanie seksownych odgłosów w chwilach, kiedy nic specjalnego dla ciebie nie robimy, sprawi jedynie, że będziemy przekonani o swoich boskich umiejętnościach i w przyszłości będziemy robić dokładnie to samo, czyli nic. sygnalizuj nam swoje odczucia wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę czujesz się wspaniale . to będzie dla nas informacja, by częściej się tak zachowywać.

4 ZACHĘCAJ GO...

…po seksie Nawet jeśli dałaś mu wskazówki w każdej łóżkowej kwestii, napisz do niego następnego dnia: „ciągle myślę o tym, jak mnie wczoraj dotykałeś... to mnie nakręca”. Nigdy nie lekceważ męskiego ego. Poczuje przypływ dumy i odwoła wszystkie swoje popołudniowe plany, żeby umówić się z tobą na „spotkanie”

5 MÓW O SEKSIE...

kiedy go nie uprawiasz Jak na ironię, powinnaś wspominać o tym co lubisz w sypialni, przebywając jak najdalej od niej. Na przykład wtedy, gdy on chwyta cię w talii na spacerze. Powiedz mu wtedy: „Uwielbiam, kiedy tak mocno i zdecydowanie mnie obejmujesz, zwłaszcza w łóżku. to takie podniecające”. Kochamy takie teksty!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj