Miłość & Seks

Twój miłosny horoskop na ŚWIĘTA

Co czeka cię podczas Bożego Narodzenia i Sylwestra?

Katarzyna Lemanowicz

12grudnia2018
Twój miłosny horoskop na ŚWIĘTA fot. istock.com

BARAN

Będzie iskrzyć! To pewne! Na twojej drodze stanie mężczyzna spod znaku bliźniąt, wagi lub wodnika i skutecznie zwróci twoją uwagę. Bądź czujna. A jeśli jesteś już w związku, czas przedświąteczny i całe Święta będą w tym roku wyjątkowe! Mnóstwo czułości, miłości, a i jeszcze jedno, oczekuj pod choinką cudownego prezentu – niewykluczone, że będzie znajdziesz pierścionek…

BYK

W czasie Bożego Narodzenia najlepiej dogadasz się z bratnią duszą, bykiem lub rakiem. Jeśli zastanawiasz się, czy iść na firmową imprezę wigilijną, nie wahaj się. Skorzystaj, bo być może poznasz kogoś wyjątkowego. Przed Świętami, czeka cię odrobina problemów w sferze zawodowej, postaraj się je rozwiązać przed końcem roku. Pamiętaj, najważniejsze to wejść w Nowy Rok, bez bagażu nieporozumień.

BLIŹNIĘTA

Czeka cię podjęcie dość trudnej decyzji. Twoją uwagę zwróci mężczyzna spod znaku Koziorożca – twój totalny anty-znak – ktoś z kim nie przyszłoby ci do głowy, że możesz stworzyć coś wyjątkowego. Ale, żeby nie było zbyt prosto na horyzoncie, dość zawadiacko machać do ciebie będzie twój… ex. Wybierz to co dla ciebie najlepsze, słuchaj się przede wszystkim rozumu.

RAK

Reklama

W ogóle grudzień dla osób spod znaku raka jest miesiącem dbania o przyjaźnie, rozwiązywanie nieporozumień. I dobrze! W końcu dotrze do ciebie o co chodzi w życiu i na czym powinnaś się skupić! A co do miłości? Samotne raki powinny trochę się uspokoić, ten jedyny w końcu się pojawi. A te w związku – zadbajcie o swoją drugie połówki, pokażcie jak ważni są dla was.

LEW

Wybuchowy charakter Lwów da trochę do wiwatu podczas świątecznych przygotowań – to pewne. Ale koniec końców, te Święta będą bardzo udane, zabawne i pełne magicznych prezentów. Co do miłości – wszystko może się zdarzyć – samotne Lwy koniecznie muszą się wybrać na imprezę sylwestrową, tam będzie czekać ktoś wyjątkowy spod znaku Bliźniąt, Wagi lub Wodnika. A te, które już są w związku – to będą bardzo, hm… erotyczne święta ;).

PANNA

Wyjątkowo uroczy i romantyczny Strzelec wkrótce odmieni życie osób spod znaku Panny. To jest przeznaczenie. Poczekaj cierpliwie ale też w tym oczekiwaniu nie zapominaj o sobie. Zwolnij trochę, zrelaksuj się. Co do spraw zawodowych – postaraj się wszystkie zaległości załatwić przed końcem roku.

WAGA

Wkrótce, ze strony osoby spod znaku Bliźniąt lub Wodnika, wydarzy się „coś dziwnego”. Bądź ostrożna, bo niewykluczone, że ktoś w twoim towarzystwie próbuje zrobić tobie przykrość. Na szczęście spotkasz fajnego mężczyznę, który będzie dla ciebie wsparciem i wytchnieniem.

SKORPION

Bądź czujna, bo miłość jest tuż za rogiem. Niewykluczone też, że czeka cię spontaniczny wyjazd na weekend we dwoje. Możliwe, że zaproponuje to ten nowy „ktoś”. Nie bój się i zaryzykuj – będzie cudownie!

STRZELEC

Oj będzie się działo! Szczególnie na tej zbliżającej się firmowej Wigilii. Baw się dobrze, kokietuj, czaruj. W końcu jesteś w swoim żywiole. Miłość? Jaka miłość, teraz jest czas na dobrą zabawę. Co do Strzelców będących w związku. Dużo namiętności przed wami!

KOZIOROŻEC

Już od dłuższego czasu jesteś wolna? Wkrótce to się zmieni, a na pewno w Sylwestra nie będziesz sama! Czy to będzie ten jedyny, do końca życia – tego w gwiazdach jeszcze nie widać. Jedno jest pewne będzie to cudowny czas, który być może przedłuży się w trwały związek!

WODNIK

Podróże, podróże i jeszcze raz podróże. Właśnie to czeka cię w najbliższym czasie. Zaczniesz w końcu spełniać swoje marzenia i odwiedzisz zakątki, w których do tej pory nie byłaś. A co do miłości? Przyjdzie, poczekaj „chwilę” cierpliwie.

RYBY

Gwiazdy mówią, że miły, wysoki i nieziemsko przystojny mężczyzna z przeszłości pojawi się wkrótce na horyzoncie… I sprawi, że będzie bardzo, bardzo miło. Twoje problemy zawodowe też wkrótce się rozwiążą i dumnie, bez żadnych zaległości wkroczysz w Nowy Rok.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj