Miłość & Seks

Troszkę niegrzecznie – erotycznie wyczekuj Świąt!

Codziennie coś nowego. Codziennie coś seksownego. Odliczaj z nami czas do Świąt, od dzisiaj 8 grudnia, albo jak wolisz dołącz w dowolnym momencie.

08grudnia2018
Troszkę niegrzecznie – erotycznie wyczekuj Świąt! fot. istock.com

8 grudnia Spróbuj cukierków na choinkę

Na przykład miętowego. Weź w usta cukierka, a potem coś innego. Coś innego, a najlepiej penisa... Miętowa świeżość na jego skórze jest... cool.

9 grudnia Zapakuj się na prezent

Wybierzcie się na spacer i wtajemnicz faceta w pewien sekret: pod zimową kurtką nie masz nic poza... wstążką. Tak, nawet puchówka może być sexy, jeśli okazuje się opakowaniem na prezent

10 grudnia Napiszcie list do Mikołaja

Niech jeden z prezentów spełni wasze erotyczne fantazje: to może być wibrator, piękna bielizna, zmysłowy olejek do masażu, futerkowe kajdanki...

11 grudnia Załóżcie sobie obrączki

Niekoniecznie ślubne. Raczej takie na penisa, czyli ringi. Wzmacniają erekcję (i sprawiają, że trwa i trwa...). Możecie wybrać wersję z wibratorem (jeśli lubicie...). A najlepiej kupić kilka opcji do wyboru.

12 grudnia Zrób sobie święto

Połóż się na plecach i spędź chwilę sama ze sobą. I z womanizerem. To podobno najbardziej zaawansowany technologicznie stymulator łechtaczki na świecie. Sprawdź to. Albo użyj własnych palców...

Reklama

13 grudnia Pobawcie się w Kopciuszka

Idealny do tego byłby zegar z kukułką, ale... niech wam będzie. Budzik w smartfonie też jest OK. Nastawcie go na północ, a pół godziny wcześniej zacznij swojego mężczyznę pieścić ręką i/lub ustami. Gdy będzie na granicy orgazmu, przerywaj pieszczoty. Ta technika wytrenuje w nim umiejętność odwlekania rozkoszy (co może się kiedyś przydać ;-). A sytuacja, że musi poczekać na prezent, sprawi, że będzie on jeszcze piękniejszy.

14 grudnia Zmieńcie kurs

Poproś partnera, by położył się na plecach, a ty usiądź na nim. Pozwól, by wszedł w ciebie, a potem pochyl się, opierając dłonie po jednej stronie jego głowy (będziesz lekko bokiem). Poruszaj się do przodu i do tyłu. Twoja łechtaczka będzie zachwycona, to raz. Dwa: fakt, że jesteś nieco po skosie sprawi, że penis twojego mężczyzny dotrze do różnych nieznanych rejonów. Odkryjecie razem Biegun Północny ;-).

15 grudnia Zapal świeczkę

Taką do masażu. Płomień rozgrzeje ją, roztopi i zrobi się idealna do masażu. Opcja pierwsza: użyjcie jej do gry wstępnej. Opcja druga: rozprowadź ją po jego klatce piersiowej już w trakcie seksu, a potem przytul się.

16 grudnia Trzymaj go na wolnym ogniu

Poproś, by kochanek usiadł na łóżku i wyprostował przed sobą nogi. Ty uklęknij tyłem do niego, a potem usiądź mu na kolanach. Gdy wejdzie w ciebie, pochyl głowę w stronę jego stóp i poruszaj się do przodu i do tyłu. W tym zmodyfikowanym piesku możesz kontrolować sytuację. A on będzie mógł kontrolować swoją rozkosz. Dzięki temu będziecie się kochać dłużej niż zwykle. Dopóki ogień w kominku nie zgaśnie. Albo jeszcze dłużej.

17 grudnia Zgotujcie coś razem

Usiądź na brzegu blatu kuchennego, oprzyj się na dłoniach i pozwól, by partner podniósł cię za pupę do góry. Twoje mięśnie miednicy zapracują mocniej na... mocniejszy orgazm. Dwa orgazmy

18 grudnia Spraw sobie nową biżuterię

Poproś najlepszego przyjaciela Mikołaja o ekskluzywny wibrator. Taki cichutki, a używając go w święta nie obudzisz śpiącej w pokoju obok cioci ;-).

19 grudnia Zaproś elfa do sypialni

Bez względu na to, czy jesteś solo czy z partnerem, wyobraź sobie, że ktoś seksowny (na przykład ktoś o nazwisku Hemsworth) siedzi na parapecie i patrzy, jak robicie te wszystkie niegrzeczne rzeczy, które robicie. To prawie jak seks w miejscu publicznym ;-). Jeśli wolisz mocniejsze wrażenia, postaw na parapecie swojego smartfona i włącz nagrywanie.

20 grudnia Zagraj w grę erotyczną

Super. Zrób sobie przerwę od zdobienia pierniczków i zaproś swojego partnera do zabawy. Najprostszy sposób, to przykleić na zwykłą kostkę do gry mini post-ity, na których narysujesz pozycje i/lub nazwy miejsc w mieszkaniu, w których możecie uprawiać seks. Albo...

21 grudnia Załóż coś czerwonego

Badania są jednoznaczne: jeśli kobieta ma na sobie coś czerwonego, mężczyźni od razu postrzegają ją jako bardziej atrakcyjną. Pokaż mu więc, jaką masz bieliznę (czerwoną!) jeszcze zanim usiądziecie do kolacji i spokojnie obserwuj, jak jego apetyt rośnie w miarę jedzenia.

22 grudnia Zaprzęgnij go do orszaku Mikołaja

Zacznijcie w pozycji misjonarskiej i w pewnym momencie zarzuć ukochanemu szalik na plecy i poproś, żeby uklęknął. A potem tym szalikiem możesz go przyciągać mocniej, kierować na prawo i na lewo albo... dawać klapsy, jeśli uznasz, że twój Renifer galopuje zbyt wolno.

23 grudnia Poproś go o prezent

Palce twojego ukochanego są już wytrenowane na lepieniu pierogów, niech więc wykorzysta swoje „miękkie kompetencje” pieszcząc cię tam na dole. Poproś, by opukiwał opuszkami (nie czubkami) palców okolice twojej łechtaczki. Delikatniejszy dotyk = mocniejszy orgazm.

24 grudnia Zostańcie w łóżku

Po prawie miesiącu sprzątania, pieczenia i testowania naszych sztuczek, należy wam się relaks. I powolny leniwy seks w okolicach południa.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj