Miłość & Seks

6 oznak, że jesteś gotowa na nowy związek

Życie jest za krótkie, żeby rozpamiętywać swojego ex

Katarzyna Lemanowicz

30listopada2018
6 oznak, że jesteś gotowa na nowy związek fot. istock.com

Kiedy jest ten idealny moment, żeby puścić w zapomnienie przeszłość i zacząć rozglądać się za kimś nowym? Jak rozpoznać, że po ostatnim rozstaniu jesteś już gotowa na randkę? Podpowiadamy!

Trudno odpowiedzieć na te pytania jednoznacznie, ale są pewne oznaki, które mogą świadczyć o tym, że jesteś już skłonna do tego by poznać kogoś nowego!

MYŚL O POZNANIU KOGOŚ NOWEGO ROZGRZEWA TWOJE SERCE

I w żadnym wypadku nie chodzi nam o to, żeby wskoczyć od razu komuś do łóżka. Ale jeśli już uporasz się z rozstaniem, to pora wyjść „do ludzi”. Zacznij flirtować, uwodzić. Zobaczysz jak kobieco i cudownie się poczujesz. A kiedy już uznasz, że masz ochotę wyjść z nowo poznanym mężczyzną na kolacje to nie wahaj się ani przez chwilę, tylko działaj!

Reklama

KTOŚ SIĘ TOBĄ INTERESUJE, A TY JESTEŚ TYM FAKTEM TOTALNIE PODEKSCYTOWANA

Bardzo często zdarza się tak, że kobiety które przeżywają rozstanie nie zauważają nowego „obiektu”, który jest nimi totalnie zainteresowany. Bo najprościej jest usiąść na kanapie i narzekać! Skończ z rozczulaniem się i rozejrzyj się wokół. Zacznij szaleć, uśmiechać się, szczęście czeka na ciebie tuż za rogiem.

ZACZYNASZ ZNOWU CZUĆ

Na widok przystojnego mężczyzny zaczynasz czuć „motyle w brzuchu”, lekko się denerwujesz, kiedy „TEN” kolega z pracy zagaduje do ciebie i zaprasza cię na kawę? To oznacza, że najwyższy czas wyjść z domu i poznać kogoś nowego.

MNIEJ WSPOMINASZ

Zauważyłaś może, że coraz rzadziej patrzysz w przeszłość, i już nie lecą łzy na widok wspólnych zdjęć z twoim EKS? To znaczy, że po pierwszy już możesz zacząć oglądać wzruszające komedie romantyczne, a po drugie, że to czas by rozejrzeć się za Panem IDEALNYM.

SŁOWO „SAMA” NIE WYWOŁUJE JUŻ U CIEBIE DRESZCZY

Doskonale rozumiemy to, że po rozstaniu jesteś rozbita, nie masz na nic ochoty. Zamiast leżeć pod kołdrą i zajadać się kolejnym pudełkiem lodów, idź na siłownię, zadbaj o siebie, wybierz się do spa. Kiedy już dojdziesz do momentu, że jesteś w stanie robić rzeczy samodzielnie i w zasadzie bardzo ci to pasuje, to oznaka, że poradziłaś sobie z rozstaniem.

CZĘŚCIEJ MÓWISZ „TAK” NIŻ „NIE”

Coraz chętniej wychodzisz z przyjaciółką do kina, na imprezę. Zauważyłaś, że nie narzekasz już tak często? To może oznaczać tylko jedno…? Czas na zmiany i na posłanie w niepamięć twojego eks! To idealny czas, żeby zacząć żyć na nowo!

Gratulacje! Uporałaś się z demonami przeszłości – nadchodzi TWÓJ CZAS!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj