Miłość & Seks

Co naprawdę liczy się w Święta?

Na pierwszym miejscu z całą pewnością wybieramy czas z najbliższymi.

Katarzyna Lemanowicz

29listopada2018
Co naprawdę liczy się w Święta? fot. Materiały prasowe

Następnie, nie mniej ważne to troska o kochane przez nas osoby, pyszności na stole i… oczywiście odpowiedni ubiór na wspólne spotkanie.

Czas przed samą Gwiazdką kojarzy nam się głównie z przygotowywaniem list prezentów, a następie ich kupowaniem. Kolejnym krokiem jest szykowanie idealnej stylizacji do wspólnego świętowania.

Na jaki styl postawić i gdzie znaleźć wszystko to co niezbędne?

Reklama

Zalando jest niezrównanym pomocnikiem. Przygotowało kampanię świąteczną w wyjątkowy, wzruszający sposób. Razem z agencją kreatywną Wieden+Kennedy, opowiada niezwykłą historię kilku pokoleń zbierających się przy świątecznym stole, w myśl idei głoszącej, że wspólne świętowanie nigdy nie wychodzi z mody.

Kampania „Święta. Zawsze modnie” powstała we współpracy z angielskim reżyserem Jakiem Navą, znanym ze swoich projektów z Beyoncé i Adele. Spot rozpoczyna się od ujęcia z gaworzącym niemowlęciem, ze słyszalną w tle kolędą „Cicha Noc”. Dalej film ukazuje zróżnicowane postaci: modelki i modeli, piosenkarzy oraz zwykłych przechodniów – wszystkich zaś łączy wspólnie śpiewana w różnych językach kolęda.

Różne stylizacje całej obsady, ubrania od ciepłych wełnianych swetrów, po szykowne stylizacje wieczorowe.

Zalando to wiodąca europejska platforma modowa, oferująca ponad 1900 marek, proponująca stylizacje już ponad 24 milionom Klientów. Odpowiednio dobrany strój dodaje każdej okazji uroku, zbliża nas do siebie i sprawia, że czujemy się wyjątkowo. „Zatem skądkolwiek jesteś i z kimkolwiek obchodzisz te Święta, w Zalando chcemy, byś mógł świętować w pełni stylu.” – mówi Jonny Ng, Director Marketing Strategy & Campaigns w Zalando.

Zobacz, chwytającą za serce kampanię 360°, która zwraca uwagę na to co naprawdę liczy się w święta.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj