Miłość & Seks

Na podstawie znaku zodiaku – jak dobra w łóżku jesteś?

Gwiazdy i interpretowanie ich układu może wiele podpowiedzieć, między innymi kim jesteś, jaki jest twój charakter czy co najbardziej w życiu cenisz.

Katarzyna Lemanowicz

27listopada2018
Na podstawie znaku zodiaku – jak dobra w łóżku jesteś? fot. istock.com

To spod jakiego znaku zodiaku jesteś daje jasne wskazówki co do twoich preferencji miłosnych oraz rodzajów związku w jakie powinnaś „wchodzić”.

Okazuje się także, że to spod jakiego znaku zodiaku jesteś, weryfikuje i jasno określa twoje zachowania seksualne.

Jakiś czas temu powstały badania na bazie 3500 ankietowanych, w których pytano osoby, między innymi: jak często podejmują inicjatywę, czy chętnie zmieniają partnerów i ile tych partnerów mieli do tej pory, czy na przykład dana osoba jest zadowolona ze swojego życia seksualnego. Poniżej znajdziesz odpowiedź na wybrane pytania. Jedno jest pewne,

Wodnik wiedzie prym w poczynaniach w łóżku!

Który znak zodiaku najczęściej podejmuje inicjatywę?

Wodnik, na drugim miejscu Byk, później Ryby, Panna i na piątym miejscu Lew.

Który znak najchętniej zmienia partnerów?

Panna, Baran, na trzecim miejscu Byk, później Lew i na końcu Ryby.

Który znak zodiaku jest najbardziej zadowolony ze swojego życia seksualnego?

I znowu na pierwszym miejscu Wodnik, zaraz za nim Koziorożec, później Waga, Baran i na piątym miejscu Byk.

 

Reklama

Przeczytaj również kilka dość interesujących informacji na temat życia seksualnego dla poszczególnych znaków zodiaku.

WODNIK

To nieprzewidywalny kochanek, spontaniczny i pełen pomysłów co do miejsc, w których można się kochać. Dodatkowo Wodniki pozostają wierne swoim kochankom.

RYBY

Osoby spod tego znaku to bardzo delikatne i emocjonalne „stworzenia”. Preferują seks pełen namiętności, słodkich spojrzeń w oczy i szeptania czułych słów do ucha.

BARAN

To mistrzowie szybkiego, intensywnego seksu. Zapomnij o grze wstępnej – od razu przechodzą do konkretów.

BYK

Z całą pewnością szybki numerek nie jest dla Byków. To bardzo namiętni kochankowie, którzy dla seksu są w stanie poświęcić naprawdę mnóstwo czasu. Według przytoczonych badań, Byki bardzo chętnie kupują zabawki erotyczne.

BLIŹNIĘTA

Osoby spod tego znaku zodiaku z całą pewnością mogą zaproponować beztroski, energiczny i pełen uśmiechu seks. Bliźnięta chętniej wdają się w niezobowiązujące relacje.

RAK

Preferują silne, oparte na zaangażowaniu związki, w których seks oczywiście odgrywa bardzo ważną rolę. Raki to najbardziej zmysłowe, ze wszystkich, znaki zodiaku.

LEW

Jedno jest pewne, Lwy kochają być w centrum uwagi, pragną być adorowane, uwielbiają słuchać komplementów i zachwytu nad ich ciałem oraz sztuką miłosną. Ale jeśli już dojdzie do seksu – to niezwykle namiętni kochankowie.

PANNA

Osoby spod tego znaku dążą w sypialni do perfekcji. Niekoniecznie lubią niespodzianki, wolą przemyślaną i zaplanowaną strategię.

WAGA

To bardzo twórczy i pomysłowi kochankowie. Wagi wiedzą, że seks polega na dzieleniu się przyjemnością. Seks oralny w wykonaniu Wag jest perfekcyjny.

SKORPION

Osoby spod tego znaku są niezwykle emocjonalne, namiętne i delikatnie tajemnicze. Seks bez zobowiązań – nie w tym przypadku. Skorpiony są dość zaborcze, dlatego jakiekolwiek zbliżenie oznacza od razu przynależność do danej osoby.

STRZELEC

Najchętniej wybierają szybkie numerki, co ważne osoby spod tego znaku nie lubią rutyny i dość szybko się nudzą. Chcesz zatrzymać Strzelca dłużej przy sobie? Bądź kreatywna, pomyśl o gadżetach erotycznych.

KOZIOROŻEC

Największą frajdę sprawia im przemyślany i w pełni zaplanowany seks, co oczywiście nie wyklucza eksperymentowania.  

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj