Miłość & Seks

Jak sprawić, żeby seks był… jeszcze lepszy?

Co powiesz na pełen doznań, powolny seks?

Katarzyna Lemanowicz

26listopada2018
Jak sprawić, żeby seks był… jeszcze lepszy? fot. istock.com

Szybki, gorący seks z dosłownie rozdzieraniem ubrania z całą pewnością dodaje emocji związkowi. Ale…! Jeśli chodzi o ogólne odczuwanie, rozkoszowanie się to największe wrażenie robią wolne, pełne napięcia, podniecenia zmysłowe noce w łóżku - tak zwane SLOW MOTION ;).

To właśnie ten WOLNY seks daje poczucie bliskości, spełnienia, przynależności i jedności.

Jak „spowolnić” łóżkowe poczynania? Wykorzystaj tych kilka wskazówek…

KOKIETUJ, TWÓRZ NAPIĘCIE

Podczas pozycji, w których jesteście twarzą w twarz, ustaw swoje usta w bliski sąsiedztwie do ust partnera, tak abyś prawie całowała (ale nie dotykaj ust partnera). Następnie wdychaj i wydychaj powietrze. Poczucie, że prawie oddychacie jednym powietrzem jest niezwykle silnym, erotycznym doznaniem.

MÓW

Reklama

Oczywiście nie chodzi nam o pogawędki, tylko o intensyfikację akcji, która może zwiększyć wystrzał serotoniny i dopaminy do mózgu i zwiększyć jeszcze bardziej doznania w trakcie seksu.

SZEPCZ DO UCHA

Coś słodkiego, dzięki czemu twój partner oszaleje z rozkoszy. To też świetny sposób na komunikowanie się i pokazywanie czego tak naprawdę chcemy w trakcie seksu. Podążanie za twoimi instrukcjami jest dla partnera niezwykle podniecające.

REAGUJ

Wyraź swój zachwyt, pokaż partnerowi, że to co robi jest idealne! Dlaczego by nie powiedzieć: Kocham sposób w jaki pieścić moje pośladki, albo podobają mi się te ruchy penisem…! Dodatkowo, kiedy pokazujesz partnerowi, budujecie więź i pełne zrozumienie.

KRZYCZ

Tak, uwierz nam faceci uwielbiają słyszeć swoje imię podczas szczytowania. To daje im sygnał, że są dla nas ważni. Pewnie kiedy o tym teraz myślisz, wydaje się to głupie. Otóż nie! Mów, wykrzycz imię tego z kim się kochasz, za każdym razem jak osiągasz orgazm.

LIŻ

Nie wszyscy mężczyźni lubią ssanie i lizanie ich sutków, co innego w przypadku kobiety. Poza tym, czy wiesz, że delikatne ssanie sutków wyzwala oksytocynę – tak zwany hormon przytulania? Pozwól mu na zabawę, zacznijcie od pocałunku, a później niech zejdzie niżej i zacznie językiem lizać i delikatnie dmuchać na twoje sutki. Możecie dołączyć lubrykant, niech twój partner rozgrzeje go w palcach i delikatnie masuje sutki, ale też twoje piersi.

PATRZ GŁĘBOKO W OCZY

Utrzymuj kontakt wzrokowy z partnerem podczas seksu, spokojne i seksowne spojrzenie działa na niego niezwykle podniecająco. A jeśli do tego uśmiechniesz się szelmowsko, on będzie w siódmym niebie.

DELIKATNY DOTYK

Czasami podczas seksu was ponosi? Drapiecie, szarpiecie, mocno chwytacie i świetnie, ale może wypróbujcie zmiany intensywności dotyku i stwórzcie zupełnie dla was nowe wrażenia? Spróbuj podczas stosunku delikatnie pieścić partnera, przesuwaj dłonie, koniuszki palców po jego skórze, w ten sposób stymulujesz komórki nerwowe odpowiedzialne za reagowanie na lekki dotyk. Spróbuj też zawędrować dłońmi w zaskakujące miejsce, obszary których wcześniej nie pieściłaś. Niech twoja ręka będzie magiczną różdżką eksplorującą, odkrywającą na nowo najbardziej erogenne miejsca na ciele.

A PO WSZYSTKIM…

Następnego dnia wyślij facetowi sms-a w stylu: byliśmy tacy niesamowici dzisiejszej nocy, chcę to powtórzyć! To działa!

Sprawdź jaka jest ulubiona pozycja seksualna mężczyzn.

Jak osiągnąć wiele orgazmów? - tu podpowiadamy

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj