Miłość & Seks

Kobiety notorycznie robią te rzeczy, a faceci… ich nie znoszą!

Co najbardziej doprowadza ich do szału?

Beata Dżumaga

18czerwca2018
Kobiety notorycznie robią te rzeczy, a faceci… ich nie znoszą! Fot. iStock

Faceci uwielbiają w kobietach naprawdę wiele rzeczy! Kochają, gdy nosimy kobiece sukienki, nosimy subtelny makijaż podkreślający naszą urodę, i oczywiście mają słabość do kobiet, które noszą szpilki. Ale są też zachowania, których absolutnie nie rozumieją i nie akceptują.

 

Zobacz także: Męskie zdanie: Typy dziewczyn, od których ucieka każdy facet

Reklama

 

Oto ranking kobiecych zachowań, których mężczyźni wprost nie mogą znieść, i które doprowadzają ich do prawdziwego szału! Mamy nadzieję, że nie popełniasz żadnego z tych błędów?

 

 


Męskie zdanie: Typy dziewczyn, od których ucieka każdy facetFot. iStockTAGI: MĘSKI PUNKT WIDZENIA MĘSKIE ZDANIE CO MYŚLI FACET IDEALNA DZIEWCZYNA TOKSYCZNY ZWIĄZEKBEATA DŻUMAGA13CZERWCA2018ZAPISZ0 KomentarzeNikt nie chce się z nimi umawiać!
Jeżeli facet, który ci się podoba odwzajemnia twoje zainteresowanie, to już połowa sukcesu. Teraz musisz tylko dać mu do zrozumienia, że chętnie poznasz go bliżej i... nie zrobić niczego, co mogłoby go od ciebie odstraszyć. Bo, jak przyznają sami faceci, żaden mężczyzna nie chce spotykać się nawet z najpiękniejszą kobietą, jeśli zachowaniem bliżej jej do teściowej z koszmarów niż do miłej dziewczyny.
 
Zobacz także: Męskie zdanie: 4 NAJGORSZE typy byłych dziewczyn
 
Jakie typy dziewczyn i jakie kobiece zachowanie najszybciej odstrasza facetów? Dyskutowali o tym mężczyźni na portalu Reddit. Ich sugestie są bardzo pomocne!
 


 
UDOSTĘPNIJSKOMENTUJZOBACZ GALERIĘ - 8 ZDJĘĆNajgorsze łóżkowe scenariusze okiem facetów!1/8Każda z nas pragnie być boginią w ł...następneKażda z nas pragnie być boginią w łóżku i czerpać z seksu maksimum spełnienia. Dlatego, aby zapewnić przyjemność sobie i partnerowi, często decydujemy się na eksperymenty. Nie zawsze jednak z dobrym skutkiem. I choć twój mężczyzna pewnie nigdy ci o tym nie powie, aby cię nie zniechęcić, istnieje kilka rzeczy, które mogą mu się nie spodobać. Oczywiście, każdy lubi co innego, dlatego podejdźcie do tej listy z pewnym dystansem, gdyż znajdują się na niej deklaracje większości (ale nie wszystkich!) facetów.1. Zbytnia pruderyjność zbyt szybko...2. ŚwintuszenieWielu facetów...3. GryzienieLekkie ugryzienie moż...4. KlapsyWiększość facetów uwielb...5. Ból Jedno jest pewne - fa...6. Miejsce publiczneSeks w miejsc...7. KrytykaŻaden facet nie zniesie...Polecamy równieżTwój facet przestał robić TE rzeczy? Niestety, jego uczucie się wypaliło…Twój facet przestał robić TE rzeczy? Niestety, jego uczucie się wypaliło…Te znaki wskazują, że to już koniec...
 Twój weekendowy seks horoskop!Twój weekendowy seks horoskop!16-17.06.2018
 Te znaki zodiaku są zdecydowanie szczęśliwsze jako… singielki!Te znaki zodiaku są zdecydowanie szczęśliwsze jako… singielki!Komu potrzebny jest facet?!
 Kolejne zmiany na Instagramie! Tym razem na lepsze!Kolejne zmiany na Instagramie! Tym razem na lepsze!Wiele z nas odetchnie z ulgą!
 To te nawyki najczęściej niszczą związki w obecnych czasach!To te nawyki najczęściej niszczą związki w obecnych czasach!Mamy tylko jedną radę: natychmiast z nimi zerwij!
 Istnieje 5 typów par - którą jesteście?Istnieje 5 typów par - którą jesteście?I co to mówi o waszym związku?
SKOMENTUJ
PRENUMERATA

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 5 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj