Miłość & Seks

Mężczyźni wybrali ulubioną pozycję seksualną. Kobiety mają coś do dodania!

Jesteśmy wyjątkowo zgodni!

Paulina Brzozowska

13listopada2018
Mężczyźni wybrali ulubioną pozycję seksualną. Kobiety mają coś do dodania! iStock

Seks jest jedną z najprzyjemniejszych rozrywek na świecie. Stanowi ważny budulec związków, rozładowuje stres, a nawet pomaga schudnąć! Poza przyjemnością, jaką przynosi, ma też bardzo wiele twarzy, a upodobania każdej osoby są nieco inne. Jedni lubią tradycję i delikatne stosunki, inni marzą o gadżetach w sypialni, a jeszcze inni o pozycjach wymagających akrobacyjnych umiejętności.

Dlatego też zadziwiające jest, że kobiety i mężczyźni uwielbiają… dokładnie tą samą pozycję! Jaką? Znamy odpowiedź, która może was zaskoczyć. Tego się nie spodziewaliśmy!

Reklama

Badania przeprowadzone przez portal Dr.Ed.com ujawniły, jaka pozycja seksualna jest najbardziej lubianą przez obie płci. Okazało się, że spośród 2 tysięcy ochotników, aż 35% wybrało pozycję „na pieska". Swoją decyzję argumentowali tym, że pozycja „na pieska" jest wygodna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i pozwala na maksymalną penetrację.

 

ZOBACZ TEŻ: 5 genialnych sposobów na orgazmiczny szybki numerek

 

Na tym jednak nasze wspólne upodobania się kończą. Na drugim miejscu u kobiet znalazła się pozycja misjonarska, która zapewnia bliski kontakt z partnerem i poczucie bezpieczeństwa. U mężczyzn numerem dwa była pozycja „na kowbojkę”. Panowie uwielbiają w niej to, że mogą oglądać swoją partnerkę w pełnej okazałości.

W kwestiach nowych doświadczeń również nieco się różnimy. Panie chciałyby spróbować seksu na stole i na stojąco, mężczyźni chcieliby wypróbować seks analny i pozycję 69 na stojąco. 

Co myślicie o wynikach tej ankiety? Zgadza się z waszymi upodobaniami, czy może jest totalnie oderwana od rzeczywistości?

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj