Miłość & Seks

Co się zmienia, kiedy jesteś w związku z właściwym facetem?

#3: Przy nim czujesz się lekko

Lena Sikor

13marca2018
Co się zmienia, kiedy jesteś w związku z właściwym facetem? Co się zmienia, kiedy jesteś w związku z właściwym facetem? / fot. Getty

Zmienia się wiele - przekonaj się sama!

#1. Przestajesz się denerwować

Jasne, możesz mieć motyle w brzuchu, ale nie czujesz się jak znerwicowany wrak człowieka obok swojego partnera. Przy nim powinnaś czuć się bezpiecznie i komfortowo.

#2. Nie kwestionujesz każdego drobiazgu

Chodzi o to, że gdy NIE jesteś we właściwym związku, możesz mieć wrażenie, że jesteś wariatką, bo facet najpierw mówi jedno, a potem zmienia zdanie i mówi zupełnie coś innego. To zmusza cię do kwestionowania wszystkiego, co robi / mówi / myśli, nieuchronnie przybliżając do rozstania.

#3. Przy nim czujesz się lekko

Nie musisz go zmuszać, aby się z tobą spotkał czy porozmawiał. Idealny partner jest przy tobie i sam szuka kontaktu. Poza tym nie czujesz presji, aby uważnie dobierać słowa podczas wyrażania swoich uczuć i potrzeb.

#4. Zgadzacie się we wszystkich ważnych kwestiach

Nie chodzi o dokładnie taki sam pogląd na życie, ale w pewnych sprawach potrzebujesz wsparcia drugiej połówki. Szacunek do wartości obu stron to klucz do szczęśliwego związku.

#5. On spełnia twoje standardy, a ty jego

Jeśli jesteś godna zaufania, miła, uczciwa, energiczna, zabawna, itp. - przyciągasz takich samych facetów. TO DZIAŁA. Naprawdę.

#6. On zawsze odpowiada na twoje wiadomości

Brzmi banalnie, ale jeśli on nie odzywa się przez dłuższy czas, zaczynasz doszukiwać się podstępu i przełączasz się na tryb "szalonej narzeczonej", klepiąc epicko długie SMS-y z pretensjami. W idealnym związku komunikacja jest otwarta i spójna, dlatego czujesz się bezpiecznie.

#7. Przy nim jesteś sobą

Jeśli kiedykolwiek próbowałaś udawać kogoś innego, to znaczy, że nie czujesz się w 100% komfortowo w tej relacji. Przy właściwym mężczyźnie możesz zachowywać się jak chcesz, bo on i tak uważa, że jesteś najbardziej uroczą kobietą na świecie.

#8. Macie do siebie pełne zaufanie

Prosisz go o telefon - ponieważ chcesz zrobić zdjęcie - a on nagle zachowuje się dziwnie, wywołując miliony pytań w twojej głowie. Znasz to? Jeśli tak, jest to znak ostrzegawczy, że facet ma coś do ukrycia. A w idealnym związku po prostu poda ci swoje hasło.

 

Zobacz także: 6 znaków, że ten facet będzie notorycznie cię zdradzał

 

#9. Sprzeczacie się tylko w poważnych sprawach

Gdy związek nie jest udany, para kłóci się nawet o najdrobniejsze sprawy. Ale kiedy jesteś z kimś, na kim ci zależy, poświęcasz trochę czasu na wewnętrzny dialog, zadając sobie pytanie, czy awantura jest tego warta? Czy mogę zranić uczucia mojego partnera? Czy powinnam porozmawiać z nim później, kiedy emocje opadną? Będąc z właściwym facetem, spokojnie oceniasz sytuację i kłócisz się tylko wtedy, gdy rzeczywiście powinnaś.

 

 

Źródło: cosmo.ph

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 4 zdjęcia

Polecamy również

Skomentuj