Miłość & Seks

Męskie zdanie: „Chciałbym, żeby kobieta w łóżku...”

Panowie szczerze opowiedzieli o swoich pragnieniach

08lutego2018
Męskie zdanie: „Chciałbym, żeby kobieta w łóżku...” Fot. iStock

Seks jest najlepszy wtedy, kiedy oboje partnerzy są otwarci i nie boją się mówić o swoich pragnieniach. Tylko wtedy można zupełnie się w nim zatracić i cieszyć się naprawdę satysfakcjonującym życiem seksualnym. Niestety często boimy się głośno mówić o tym, co nam podoba się w łóżku - a co nie.

 

Zobacz także: Najgorętsze słowa, które możesz powiedzieć w łóżku

 

Dlatego specjalnie dla ciebie zebrałyśmy szczere wypowiedzi facetów, którzy na portalu Reddit mieli dokończyć zdanie: "Chciałbym, żeby dziewczyna w łóżku robiła...". Panowie dzielili się między sobą przemyśleniami w tym temacie i wymieniali zachowania, na które większość kobiet się nie decyduje, a bardzo by chcieli, żeby było inaczej.

 

Wyciągnij wnioski z tych męskich wypowiedzi a gwarantujemy, że twoje życie seksualne stanie się jeszcze lepsze!

 

#1: „ … pozwoliła mi być małą łyżeczką”

 

„Chciałbym czasem być dużą łyżką. Jestem dużym, wysokim facetem i to ja zawsze jestem dużą łyżką. Czasami też chciałbym być tulony”.

 

#2: „ … komunikowała się!”

 

„Komunikacja! Daj mi znać czy to, co robię, jest dla ciebie okej. Nie wszystko zawsze działa. Wolałbym, żebyś mi powiedziała, kiedy nie jest ci dobrze i zamienić to na coś innego i widzieć, że to ci się podoba. Twoje podniecenie jest moim podnieceniem”.

 

#3: „ … nie czekała z seksem na ostatnią chwilę”

 

„Nie czekaj do późnej nocy aż zdecydujesz, że chcesz się dziś kochać. Zwłaszcza w środku tygodnia, kiedy muszę wstać o 5 rano. Jeśli będziesz zwlekać z decyzją aż będę wykończony, prawdopodobnie nie będę mieć na to siły, ani nie będę zainteresowany”.

 

#4: „ … całowała”

 

„Pierwsza dziewczyna, z którą poszedłem do łóżka, po seksie zawsze całowała mnie w czoło. To było takie słodkie i wyrażało taką czułość... Sprawiało, że czułem się szczęśliwy”.

 

#5: „ … rozbierała mnie”

 

„To takie proste, a takie efektywne. Pozwól też, żebym to ja rozbierał ciebie. Uwielbiam to!”.

 

#6: „ … przejęła inicjatywę”

 

„Jeśli podoba ci się coś, co robię tobie, prawdopodobnie mi spodoba się, jeśli ty zrobisz to samo. Nie bój się inicjować, eksperymentować, mówić dirty talk – na co masz ochotę”.

 

#7: „ … była naga”

 

„Moja żona podoba mi się i kocham ją taką, jaka jest. Nie obchodzi mnie, czy przytyła parę kilo. Urodziła nasze dziecko i użera się ze mną 24/7. Chcę oglądać ją nago, bo jest atrakcyjna – chciałbym, żeby miała pojęcie, jak bardzo”.

 

#8: „ … była głośna”

 

„Jęcz, mrucz, mów dirty talk albo coś w stylu: O tak, właśnie tak”.

 

#9: „ … komplementowała”

 

„Jeśli spisałem się, powiedz mi o tym. Nie masz pojęcia, jak to wpływa na samoocenę”.

 

#10: „ … pozwoliła pieścić się oralnie”

 

„Byłem bardzo zdziwiony, że niektóre z moich partnerek nie chciały, bym odwzajemnił na nich pieszczot oralnych. Myślałem, że chodzi o mnie, ale porozmawiałem o tym w damskim gronie i okazało się, że dla wielu kobiet to krępujące, bo uważają, że nie są czyste tam na dole. Moim zdaniem wszystkiemu winien jest brak edukacji seksualnej i społeczeństwo, które wpaja kobietom poczucie wstydu”.

 

Podsumowując – dziewczyny, odrzućcie wstyd i cieszcie się seksem!

 

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 10 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj