Miłość & Seks

To właśnie TYCH cech faceci szukają u przyszłej żony!

Masz je wszystkie?

Beata Dżumaga

04stycznia2018
To właśnie TYCH cech faceci szukają u przyszłej żony! Fot. iStock

"Kiedy on się oświadczy?" - to pytanie, które każda dziewczyna zadaje sobie na pewnym etapie udanego związku z ukochanym. Ale nawet nie będąc w związku wciąż intryguje nas ta kwestia - w jakich kobietach mężczyźni upatrują materiał na *idealną* żonę?

 

Zobacz także: 7 etapów zakochania u mężczyzny 

 

Swoimi przemyśleniami na ten temat dzielili się panowie w serwisie Reddit. Z ich wypowiedzi zebrałyśmy najciekawsze cechy, które według facetów są kluczowe, jeśli zamierzają się oświadczyć swojej wybrance. Niektóre cechy powinnaś jednak potraktować z dosyć dużym przymrużeniem oka ;)

 

Oto, jakich kobiet faceci pragną na idealną żonę! 

  

#1: „Kiedy jeszcze była moją dziewczyną, moja żona powiedziała mi coś, czego nigdy nie zapomnę: „Próbować nie kochać cię to tak jak próbować nie być głodnym”. To była jedna z najmilszych rzeczy, jakie kiedykolwiek ktoś mi powiedział i zrozumiałem, jak bardzo jest zaangażowana i wierna. Poza tym, ma zwyczaj zdejmowania moich skarpetek swoimi palcami u stóp”.

 

#2: „Zaufanie, zdolność komunikacji, seksualna kompatybilność, zdolność do przebaczania i co najmniej kilka wzajemnych zainteresowań – to klucz do udanego małżeństwa. Źródło: jestem szczęśliwym mężem od prawie 20 lat”.

 

#3: „Uczciwość”.

 

via GIPHY

 

#4: „Przygotowuje pieczywo czosnkowe na chrupko, ale go nie przypala”.

 

#5: „Wiedziałem, że spotkałem moją przyszłą żonę kiedy nasze rozmowy nigdy nie dobiegały do momentu końcowego – za każdym razem, gdy rozmawialiśmy, chciałem więcej. A poza tym jest piękna, jesteśmy dopasowani seksualnie i jeszcze parę innych rzeczy. Ale to łatwość naszych rozmów i zainteresowania sprawiły, że wiedziałem – to TO”.

 

via GIPHY

 

#6: „Dla mnie jedną z najważniejszych cech jest podobne poczucie humoru. Jeśli ona nie śmieje się z tych samych rzeczy, co ja, jest ryzyko, że to nie materiał na żonę”.

 

#7: „Zdolność do nic-nie-robienia i poczucie, że to okej. Moja żona i ja potrafimy wstać w sobotę i po prostu siedzieć na kanapie, nic nie robiąc cały dzień”.

 

via GIPHY

 

#8: „Materiał na żonę = najlepszy przyjaciel, który fizycznie mnie pociąga”.

 

#9: „Ma swoje własne zainteresowania i są jej prawdziwą pasją”.

 

#10: „Ładny zapach. Oraz szaleństwo, które idzie w parze z moim szaleństwem. Myślę, że to tyle”.

 

#11: „Życie w tym samym tempie jest bardzo istotne. Pragnienie tych samych rzeczy w tym samym momencie jest niedoceniane”.

 

via GIPHY

 

#12: „Patrzę na to, jakie relacje stworzyła w swoim życiu i jakimi ludźmi się otacza. Jeżeli chcę zbudować z nią silny, stały związek, chcę widzieć, że ona jest w stanie zrobić to samo z jej rodziną, przyjaciółmi czy współpracownikami”.

 

#13: „Świetne poczucie humoru, niezależna osobowość z własnymi zainteresowaniami, zdolność do prowadzenia konwersacji i kompatybilny pociąg seksualny. W zasadzie to ktoś, z kim wciąż chcesz być po seksie. Jeżeli potraficie być najlepszymi przyjaciółmi w nie-intymnych chwilach, trafiłeś na tą jedyną”.

 

via GIPHY

 

#14: „To, że jest otwarta i szczera, ma otwarty umysł i jest gotowa na to, by poznawać świat i to, co on oferuje. Musi też dobrze dogadywać się z moją rodziną i przyjaciółmi, a ja muszę dogadywać się z jej bliskimi. Jeśli tak się nie stanie, nie wyjdzie nam”.

 

#15: „Zdolność do podrapania cię po plecach w tym miejscu, gdzie nie sięgają twoje ręce bez względu na to, jak bardzo się starasz”.

 

 

A ty co dodałabyś do tej listy? A w zasadzie – co dodałby do niej twój chłopak? Mamy nadzieję, że są to twoje najlepsze cechy ;)

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 13 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj