Miłość & Seks

Jak sprawić by cię zauważył i zakochał się z miejsca?

I będzie myślał tylko o tobie

Anna Majcher

26sierpnia2017
Jak sprawić by cię zauważył i zakochał się z miejsca? Zrób tak, a on zapomni o wszystkich innych kobietach na ziemi/Fot. Getty Image

Gdy pojawiasz się na imprezie...

Chodź zmysłowo

Sekskocice nie biegają truchtem po pokoju, one po nim płyną. Zastosuj to w praktyce, a skupisz na sobie wszystkie męskie spojrzenia – to zaś sprawi, że poczujesz natychmiastowy przypływ pewności siebie. – By do perfekcji opanować sztukę zmysłowego przechadzania się, idąc, stawiaj długie, miękkie kroki, dzięki czemu twoja sylwetka będzie wyglądała na smuklejszą – mówi Eve Marx, autorka „Read My Hips” (Czytaj z moich bioder). 

Rzucaj figlarne spojrzenia 

Spojrzenie typu „chodź tu do mnie” działa na facetów jak wabik, więc wypróbuj następującą technikę: – Złap spojrzenie faceta, utrzymaj je przez trzy sekundy, a potem spuść oczy i odwróć wzrok – radzi Peter Andersen. – Zrób tak jeszcze raz lub dwa razy, by pokazać, że masz na niego ochotę. Zachęcisz go tym, by do ciebie podszedł. A to podbuduje twoje poczucie własnej wartości – wyszłaś z inicjatywą, choć nie zrobiłaś przecież żadnego ruchu!

Podejdź go Z BOKU

– Obserwowanie ofiary to jedna sprawa, większą sztuką jest podkradnięcie się do niej – mówi Audrey Nelson, autorka książki „You Don’t Say” (Nie mów). – Nie podchodź do faceta z przodu, bo może podświadomie odebrać to jako atak i przyjmie postawę defensywną. Lepiej zbliż się do niego z boku i spokojnie stań obok. W ten sposób nie tylko go ośmielisz, ale też sama poczujesz się pewniej. Bo przecież nie szłaś do niego, tylko stanęłaś tu sobie zupełnym przypadkiem, prawda?

Śmiej się!

– Śmiech nie tylko przyciąga uwagę, ale także wskazuje na to, że jesteś szczęśliwa, ożywiona i dobrze się bawisz. Dzięki temu sprawiasz wrażenie osoby seksownej i pewnej siebie – mówi Tricia Yeomans, badaczka z amerykańskiego Uniwersytetu Stanowego w San Diego analizująca zachowania podczas flirtu.

Uściśnij mu dłoń

Reklama

– Gdy witasz się z przystojnym facetem, spójrz mu w oczy i jednocześnie leciutko uściśnij jego dłoń – sugeruje Eve Marx. – Mężczyźni podświadomie odbierają taki niespodziewany bezpośredni kontakt jako sygnał seksualny. Poza tym pokazujesz im w ten sposób, że jesteś odważną kobietą, która nie boi się użyć odrobiny siły. I sama nakręcasz się swoją odwagą!

 

via GIPHY

Gdy dojdzie do randki...

Nachyl się

Kiedy będziesz rozmawiać z facetem przy drinku czy w czasie kolacji, nachyl się do przodu tak, by odległość między wami była mniejsza niż pół metra. Jednocześnie lekko dotknij jego przedramienia lub dłoni. – Dzięki temu nie tylko zmniejszysz dzielący was dystans, ale też obydwoje uświadomicie sobie fizyczną bliskość waszych ciał – a to natychmiast podkręci chemię i zwiększy wzajemne przyciąganie – zauważa Peter Andersen. – A gdy zobaczysz, jak silnie mężczyzna zaczyna na ciebie reagować, poczujesz się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Zniż głos

Niski tembr głosu ma ogromną siłę przyciągania. – Gdy kobieta jest podekscytowana, wzrasta u niej poziom testosteronu, co powoduje, że lekko obniża się jej głos – tłumaczy Eve Marx. – Właśnie dlatego uważa się go za podniecający: bo kojarzy się z seksem. Kiedy jesteś zdenerwowana (na przykład na randce), automatycznie zaczynasz mówić wyższym tonem. Jeśli to sobie uświadomisz i specjalnie obniżysz trochę głos, będziesz sprawiała wrażenie spokojniejszej i o wiele bardziej atrakcyjnej i pociągającej. 

Dotykaj się

Kiedy dotykasz swojej skóry, mężczyźni automatycznie podążają wzrokiem za twoimi dłońmi. – To przyciąga uwagę faceta do tej partii twojego ciała, na którą zawędrują ręce – twierdzi Peter Andersen. Ponadto, taka autopieszczota ma kojący wpływ na ciebie – sprawia, że czujesz się bardziej zmysłowa i pewna swoich fizycznych walorów. Delikatnie muskaj więc podczas randki swoje odsłonięte ramiona albo baw się wisiorkiem spoczywającym między twoimi piersiami.

via GIPHY

Gdy wylądujecie w łóżku...

Rozbierz się powoli

Wiemy, że chcesz jak najszybciej znaleźć się z nowym ukochanym w łóżku. Ale nie spiesz się tak bardzo i poświęć choć minutę na zmysłowy striptiz. Kiedy świadomie zwalniasz tempo erotycznej akcji, zyskujesz poczucie panowania nad sytuacją. No i fundujesz wybrankowi megapodniecający widok. 

 

Przeciągnij się

Sekskocice tak jak prawdziwe kocice uwielbiają leniwie przeciągać się na materacu – przed seksem. – Połóż się na plecach z rękami wyciągniętymi nad głową – radzi Tricia Yeomans. – Nie dość, że samo takie rozciągnięcie sprawi ci przyjemność i wprawi w zmysłowy nastrój, to dodatkowo w tej pozycji twój brzuszek będzie wyglądał na bardziej płaski, a piersi uniosą się do góry. 

Pokaż, że jest ci dobrze

Wiesz, że podczas stosunku każdy facet uwielbia słyszeć jęki i westchnienia. Co nie oznacza, że nie chce widzieć, że jest ci dobrze. Z badań wynika, że podczas seksu mężczyźni częściej niż na ciało patrzą na twarz kochanki – szukają na niej oznak zadowolenia i satysfakcji. – Zamknij więc oczy i zmysłowo rozchyl usta – radzi Peter Andersen. – Ty poczujesz się bardziej sexy, a on... zacznie cię pieścić jeszcze bardziej namiętne!

Dosiądź go

Gdy jak kotka wskakujesz na faceta, pokazujesz mu, że silnie go pragniesz i nie możesz się już opanować. – W ten sposób podkręcasz swoje poczucie erotycznej mocy – twierdzi Audrey Nelson. – Nie wspominając już o tym, że faceta podnieca fakt, że nad nim dominujesz.

Przytul się „Na łyżeczki” 

Gdy już skończycie figlować, połóż się na boku i wtul plecami w brzuch kochanka. By podkreślić, że to ty jesteś panią sytuacji, naprzyj na niego silnie, chwyć go za dłonie i połóż je na swoich piersiach. Wysyłasz mu w ten sposób wiadomość, że mimo iż już skończyliście się kochać, twoje libido przygasło tylko na chwilę. Uwaga: niedługo sekskocica znowu ruszy do akcji!

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 10 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj