Miłość & Seks

Zagraj ze mną, kochanie...

Trzy sposoby na zabawę w łóżku. Wszystkie - by spełnić swoje najskrytsze fantazje seksualne.

Alina Geres

14września2014
Zagraj ze mną, kochanie...

1. Podniecająca loteria

Opiszcie na karteczkach swoje fantazje, wrzućcie je potem do kapelusza, pudełka czy koszyka i nawzajem losujcie. A następnie... odgrywajcie wylosowane przez siebie scenariusze! Żadnego wymigiwania się!

Reklama

2. Pikantna gra w butelkę

Kupcie butelkę szampana, wnieście toast za udany wieczór, a potem zróbcie listę seksualnych zadań dla obojga: np. pieszczenie partnera wibratorem przez 30 sekund, 10 klapsów na gołe pośladki, zlizanie bitej śmietany z piersi, kwadrans seksu oralnego... Wymyślcie wszystko, na co do dawna mieliście ochotę. Wpiszcie na listę zadań jak najwięcej waszych fantazji. Wybierzcie jedno zadanie dla ciebie i drugie dla niego. Zakręćcie butelką. Ten, kogo wskaże jej szyjka, bierze się do roboty:)

3. Gorąca dopisywanka

To jest gra podobna do zwykłej dopisywanki - polegającej na dopisywaniu dalszego ciągu zaczętej przez innego uczestnika. Tyle że nasza wersja nadaje się tylko dla dorosłych. Niech każde z was opisze na kartce jakąś postać z waszych fantazji. Potem zagnijcie papier, by nie było widać, co napisaliście i wymieńcie się kartkami. Dopiszcie na nich miejsce, gdzie ma dziać się akcja, jakiś erotyczny przyrząd albo pikantne słowa, które ma wypowiadać bohater. Potem... odegrajcie oba scenariusze:)

 

źródło: Dziki Seks, Cosmoprzewodnik; fot. Thinkstock

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj