Miłość & Seks

Te 3 znaki zodiaku zdradzają najczęściej

Wiemy również które są najbardziej wierne

Ada Rusin

28grudnia2016
Te 3 znaki zodiaku zdradzają najczęściej Te 3 znaki zodiaku zdradzają najczęściej / Fot. iStock

Nowe, szokujące badania ujawniły, które ze znaków zodiaku najczęściej zdradzały swoich partnerów w 2016 roku. I nie są to te, które są zwykle podejrzewane o skoki w bok.

Badania, przeprowadzone przez Victoria Milan - stronę randkową dla ludzi w związkach szukających zdrady - zagłębiły się w profile aktywnie zdradzających Polaków i Polek aby odkryć, które ze znaków zodiaku najchętniej poddawały się swoim sekretnym pragnieniom seksualnym.

Podczas gdy Skorpiony i Lwy zwykle są przedstawiane jako najbardziej seksualne znaki zodiaku, badania jasno przedstawiły, że nie są one wśród tych najchętniej zdradzających.

Dane ujawniły znaki zodiaku, które tworzą większość logujących się na stronę i szukających przygody. Wodnik pojawiał się najczęściej wśród zdradzających znaków zodiaków w Polsce (11,5%), zaraz za nim uplasowały się Ryby z wynikiem 11,1% oraz Baran z 10,4%.

Najwierniejszym ze znaków jest Skorpion z wynikiem zaledwie 5,8% ze wszystkich niewiernych zapisujących się na przygodę dla dorosłych. Drugi jest Strzelec z 5,9% a trzecia to Waga z 6,2%.

Założyciel Victoria Milan, Sigurd Vedal, powiedział, że dane pokazują że niewierni spod znaku Wodnika prawdopodobnie wielokrotnie zdradzili w 2016 roku.

“Przeanalizowaliśmy tysiące profili naszych członków aby dotrzeć do bardzo zuchwałej konkluzji. Polacy i Polki spod znaku Wodnika najchętniej zdradzali w 2016 roku. Znaki te mają gorącą krew, są mocno seksualne dlatego nie mogą być obwiniane za to co mają zapisane w gwiazdach,” powiedział  Sigurd Vedal.

Reklama

 

 

mat. prasowy

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 13 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj