Miłość & Seks

Rzeczy, których dziewczyny w długodystansowych związkach nie lubią słyszeć

W takich relacjach nie ma niczego nudnego!

Wioleta Pyśkiewicz

03grudnia2016
Rzeczy, których dziewczyny w długodystansowych związkach nie lubią słyszeć Rzeczy, których dziewczyny w długodystansowych związkach nie lubią słyszeć / fot. iStock

Bądźmy szczere, nieważne jaki masz status cywilny, ludzie zawsze znajdą jakiś tekst, którym mniej lub bardziej ci dopieką. Będą się zastanawiali, dlaczego nadal jesteś singielką, kiedy po ślubie w końcu dorobisz się dzieci i wiele tego typu podobnych. Tak sama sytuacja może cię spotkać również wtedy, gdy jesteś w długim, mniej lub bardziej szczęśliwym, związku. Oto kilka z nich, które bywają szczególnie irytujące.

"Nie tęsknisz za umawianiem się z innymi?"

Chyba nie ma nic złego w chodzeniu na randki z tą samą osobą? Unikania się wielu niepotrzebnych nerwów, a może być nadal tak samo ekscytująco.

Reklama

"Kiedy w końcu weźmiecie ślub?"

W czasach naszych dziadków ślub potrafił się odbyć nawet miesiąc po zaręczynach i było to absolutnie normalne. Teraz natomiast coraz więcej osób decyduje się na długie narzeczeństwo i nie w tym nic dziwnego czy złego. To twoja prywatna sprawa. Z tym pytaniem często pojawia się kolejny, który brzmi...

"Jak już weźmiecie ślub, nie będziesz się bała, że cię zdradzi"

Niestety, nawet obrączka na palcu nie gwarantuje wierności u faceta. Może cię zdradzać tak samo przed ślubem, jak i po nim, a zależy to tylko od jego przyzwoitości. Poza tym strach nie jest najlepszym powodem do tego, żeby stawać przed ołtarzem.

"Nie znudziliście się jeszcze sobą?"

Kto powiedział, że długodystansowe związki muszą od razu oznaczać nudę? Ok, nie zawsze pojawiają się takie fajerwerki, jak na początku waszej znajomości, ale jest wam ze sobą dobrze i tego się trzymajmy.

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 12 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj