Miłość & Seks

Oto oznaki, że jesteś już gotowa na związek

#1. Jesteś zakochana

Wioleta Pyśkiewicz

18października2016
Oto oznaki, że jesteś już gotowa na związek Oto oznaki, że jesteś już gotowa na związek / fot. iStock

1. Jesteś zakochana

Jeśli po prostu chcesz mieć kogoś, żeby nie oglądać samotnie filmów na Netfliksie - nie jesteś gotowa. Jeśli natomiast czujesz motyle w brzuchu, dużo o nim myślisz i czujesz się przy nim dobrze - wtedy jesteś.

2. Nie boisz się budzić przy nim (każdego ranka)

W związku siłą rzeczy przychodzi taki moment, kiedy widujecie się ze sobą codziennie, co oznacza też budzenie się przy sobie (a kto normalnie śpi w makijażu?). Jeśli czujesz, że masz na to ochotę i nie boisz się tego, zmierzasz w dobrym kierunku.

3. Znasz sztukę kompromisu

W związku nie da się postawić tylko na swoim - czasami trzeba ustąpić i wypracować wspólny kompromis, który zadowoli was obydwoje. Nie widzisz w tym problemu? Tym lepiej dla ciebie.

Reklama

4. Nie myślisz już dłużej o swoim eks

Aby rozpocząć nowy związek, najpierw należy zakończyć stary. Samo zerwanie się nie liczy - musisz jeszcze przestać myśleć o swoim byłym, inaczej nie będzie miało to żadnego sensu. Jedyny facet, o którym powinnaś wtedy myśleć, to twój potencjalny (lub obecny).

 

Zobacz także: Na czym polega związek partnerski?

 

5. Potrafisz się godzić

Po kłótni nie lubisz trzymać długo urazy i dążysz do pojednania? To bardzo dobrze. Oczywiście to nie znaczy, że w ogóle masz tłumić swoje uczucia i nie mówić o tym, co cię gryzie.

6. Akceptujesz go takim, jaki jest

"Mogę z nim być, ale tylko wtedy, gdy..." i tu następuje długa lista. Hej, jeśli jesteś w kimś zakochana, akceptujesz go takim, jaki jest, bez listy żądań ze zmianami. Nie znaczy to, że nie masz go motywować do samodoskonalenia i zdrowszego trybu życia, ale to już zupełnie inna kwestia.

 

Zobacz także: Po czym poznać, że ty i on idealnie do siebie pasujecie

 

 

Źródło: cosmopolitan.se

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 4 zdjęcia

Polecamy również

Skomentuj