Miłość & Seks

Jak poczuć bliskość ze swoim chłopakiem?

Efekt jest natychmiastowy.

Wioleta Pyśkiewicz

01października2016
Jak poczuć bliskość ze swoim chłopakiem? Jak od razu możesz się zbliżyć do swojego partnera? / fot. iStock

1. Zadajcie sobie osobiste pytania

Dzięki nim będziecie mogli jeszcze lepiej się poznać, nawet jeśli jesteście już ze sobą od jakiegoś czasu. Przykłady: "Kiedy ostatni raz płakałeś przy kimś" albo "Czy pamiętasz swój pierwszy zawód miłosny". 

 

Zobacz także: Jak przetrwać rozpad związku i stanąć po nim na nogi

 

Reklama

2. Okażcie zainteresowanie pasjami tej drugiej osoby

Nie, to wcale nie znaczy, że nagle musisz polubić (i robić) to samo. Wystarczy, że zapytasz o to: skąd to się wzięło, jak długo trwa itp. Przewracanie oczami i mówienie "Nuuda!" absolutnie nie wchodzi w rachubę.

3, Włącz nastrojową muzykę i pozwólcie sobie na chwilę intymności

Nawet na dłuższą chwilę ;) Nawet naukowcy wiedzą, że całowanie jest idealnym pogromcą stresu, a nawet obniża poziom cholesterolu. Poza tym jest bardzo romantyczne i stanowczo pomaga w zbliżeniu się do siebie.

4. Zdradźcie swoje fantazje łóżkowe

Dla wielu osób, zwłaszcza tych, które na co dzień wstydzą się o tym mówić, jest to przezwyciężenie jakichś granic. Dzięki temu, podobnie jak zwierzaniu, zacieśniają się wasze więzi, a kto wie, co czeka was po tej rozmowie.

5. Każdego dnia mówcie sobie kreatywne komplementy

Wszystkie komplementy są miłe, ale spróbujcie wyjść poza "Jesteś ładna/przystojny". Powiedzcie, co inspiruje was w tej drugiej osobie albo jak wygląda w tej koszuli. Grunt, żeby było to coś unikatowego.

6. Wybierzcie się na weekendową wyprawę

Nie ma lepszej rzeczy do zbudowania więzów od oderwania się od wszystkich problemów dnia codziennego. Do tego z kolei najlepiej się sprawdzają krótkie wyprawy, nawet w obrębie tego samego miasta i nawet na kilka godzin. Może krótka wycieczka rowerowa albo wypad za miasto?

 

 

Źródło: cosmopolitan.com

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 11 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj