LIVE COSMO

Sylwia Nowak - jedna z najpopularniejszych fit influencerek w Polsce odpowiada na nasze pytania

Razem z Sylwią rozpoczęłyśmy projekt COSMO BODY!

Katarzyna Lemanowicz

05marca2019
Sylwia Nowak - jedna z najpopularniejszych fit influencerek w Polsce odpowiada na nasze pytania fot. Sebastian Ciuliński

Jest jedną z najbardziej wiarygodnych fit influencerek. Dlaczego? Bo, dosłownie, na własnej skórze przeszła drogę, dość wyboistą drogę do perfekcyjnego ciała. W najnowszym numerze Cosmopolitan przyznaje, że przygodę ze zdrowym stylem życia rozpoczęła mniej więcej 6 lat temu, kiedy przytyła ponad 15 kilogramów. Do takiej sytuacji przyczynił się siedzący tryb pracy, niezdrowe jedzenie i brak chęci na cokolwiek...

Reklama

Jak wiele z nas, zaczynała od płyt treningowy Ewy Chodakowskiej, a dzisiaj sama trenuje, aktualnie przygotowuje się do półmaratonu i dalej rozwija się w sporcie, zdrowym stylu życia - tak, zdecydowanie ona jest bardzo FIT! 

Razem z Sylwią rozpoczęłyśmy projekt COSMO BODY. Chcemy zachęcić was, kochane COSMO GIRLS do rozpoczęcia, kontynuowania przygody ze sportem, zdrowiem - uświadomić wam, że bycie FIT jest... świetną opcją, która przynosi same korzyści! Gdzie znajdziesz więcej informacji? 

Codzienna dawka "zdrowych" inspiracji na stronie cosmopolitan.pl w zakładce COSMO BODY oraz na Instagramie COSMO BODY POLSKA!

Jakiś czas temu przeprowadziłyśmy z Sylwią wywiad - #AMA na Facebooku - sprawdź koniecznie o czym rozmawiałyśmy...

Reklama

Polecamy również

Skomentuj