Konkursy

Konkurs COSMO – wygraj buty New Balance [AKTUALIZACJA - WYNIKI]

Kup najnowszy numer Cosmopolitan, bądź kreatywna i wygraj buty!

Katarzyna Lemanowicz

17kwietnia2019
Konkurs COSMO – wygraj buty New Balance [AKTUALIZACJA - WYNIKI]

Już są wyniki konkursu! Wybrać "tylko" 3 zdjęcia było niezwykle trudno - wszystkie prace zachwyciły nas totalnie! Poniżej wygrane zdjęcia.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#cosmonatalia #cosmojanoszek #cosmopolitan #newbalance @cosmopolitanpl @nataliajanoszek @newbalancepoland „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Wygraj buty New Balance” i akceptuję jego treść w całości.”„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób izycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj buty New Balance” i akceptuję jego treść w całości ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie in ormacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.” „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie: „Wygraj buty New Balance” i akceptuję jego treść w całości.

Post udostępniony przez @ gguniaaKwi 10, 2019 o 1:48 PDT

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

@newbalancepoland @cosmopolitanpl @nataliajanoszek #cosmonatalia #cosmojanoszek hello spring!A. „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Wygraj buty New Balance” i akceptuję jego treść w całości.” B. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób izycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Wygraj buty New Balance” i akceptuję jego treść w całości ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie in ormacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.” C. „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie: „Wygraj buty New Balance” i akceptuję jego treść w całości

Post udostępniony przez Kinga Fałdzińska (@stasiulove) Kwi 9, 2019 o 8:47 PDT

Reklama

 

Zwycięzcom gratulujemy, a tym którym teraz się nie poszczęściło zachęcamy do udziału w naszym wyjątkowym, urodzinowym konkursie! 22 kosmetyki na 22 urodziny! Szczegóły sprawdź tu!

 ----------------------------------------------------------------------------------

Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest dowolny model butów z całej kolekcji New Balance ze strony nbsklep.pl

Co należy zrobić?

PO PIERWSZE

Zaobserwuj na Instagramie profile: @nataliajanoszek, @newbalancepoland i @cosmopolitanpl

PO DRUGIE

Wrzuć na swój Instagram kreatywne zdjęcie z naszym kwietniowym numerem Cosmopolitan

PO TRZECIE

Oznacz swoje zdjęcie: @nataliajanoszek, @newbalancepoland i @cosmopolitanpl i użyj hashtag #cosmonatalia

NAGRODA

Razem z New Balance mamy do rozdania 3 modele butów New Balance z całej kolekcji dostępnej na stronie nbsklep.pl

Regulamin konkursu znajdziesz tu.

Konkurs trwa do 10 kwietnia do godziny 23:59:59

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 11 kwietnia na Instagramie Cosmopolitan Pl.

Do dzieła! POWODZENIA

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj