Konkursy

KONKURS: Wybierz razem z nami najbardziej inspirującego fit-influencera i wygraj super nagrody!

PODWÓJNE TAK!

Anna Mierzejewska

18lipca2018
KONKURS: Wybierz razem z nami najbardziej inspirującego fit-influencera i wygraj super nagrody! fot. redakcja

Fit-inluencerzy, nasz nowy obiekt pożądania!

 

Razem z nami wybierz najbardziej inspirującego fit-influencera w Polsce i wygraj wyjątkowe nagrody.

 

Reklama

Przez lata obiektem naszej fascynacji niezmiennie byli przystojni aktorzy, modele czy charyzmatyczni muzycy. Jednak wraz z rozwojem mediów społecznościowych, coraz więcej czasu spędzamy na Instagramie, gdzie naszą uwagę przykuwają gorący fit-influencerzy. Nie wydają się oni jednak tak nieosiągalni jak hollywoodzkie gwiazdy, tylko są żywymi (megawysportowanymi i przystojnymi!) dowodami na to, że fitnessowy tryb życia to właściwie teraz niemal obowiązek każdego Milenialsa. Bardzo często sami przeszli wielką metamorfozę, np. schudli, zaczęli uprawiać sport itd. Dlatego są nam tak bliscy i prawdziwi, co zauważyły także różne firmy i marki sportowe czy dietetyczne, oferując najlepszym z nich superkontrakty reklamowe. Fit-influencerzy często są trenerami personalnymi, prowadzą blogi, kanały na youtube i zawodowo rozwijają swoją sportową karierę. Przełamują schematy i walczą ze stereotypowym myśleniem, że zdrowy styl życia jest trudny, nudny i możliwy jedynie dla nielicznych. Swoje wyrzeźbione sylwetki zawdzięczają niezliczonej ilości godzin spędzanych na treningach i przestrzeganiu odpowiedniej diety. Ich posty inspirują nas do nastawienia budzika godzinę wcześniej i dania z siebie 100% na siłowni lub podczas porannego joggingu. Pokazują nam, że zamiast tuczących i zabójczych dla naszej talii fast foodów, lepiej wybierać pyszne, zdrowe i niskokaloryczne dania. Podpowiadają też, po jakie suplementy sięgnąć, a także odkrywają przed nami sportowe marki, które uzupełniają nasze nowe stylizacje. W naszym konkursie możesz zdecydową, który z nich jest twoim zdaniem najlepszy i równocześnie wygrać wyjątkową stylizację.

 

W sierpniowym Cosmo znajdziesz więcej szczegółów dotyczących naszych bohaterów oraz ubrania z najnowszej kolekcji reebok, które mogą niedługo znaleźć się w twojej garderobie.

 

Co musisz zrobić, aby wygrać?

Wystarczy, że pod postem konkursowym na Instagramie wybierzesz najbardziej inspirującego fit-influencera i uzasadnisz swój wybór!

 

Regulamin TUTAJ.

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 7 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj