Konkursy

Konkurs "Wszystko zaczyna się w głowie": wygraj planner lub poradnik!

Weź udział w konkursie, wygraj i wprowadź zmiany do swojego życia.

Anna Mierzejewska

29maja2018
Konkurs "Wszystko zaczyna się w głowie": wygraj planner lub poradnik! fot. materiały prasowe

Jej książki trudno obecnie znaleźć na półkach - nie ze względu na brak zainteresowania, wręcz przeciwnie. "Wszystko zaczyna się w głowie" autorstwa Karoliny Cwaliny zwyczajnie się wyprzedało! Nic dziwnego, Karolina wie, jak zmienić życie kobiet. Dlaczego? Bo zmieniła także swoje.

 

 

Karolina Cwalina to certyfikowany coach. Wielokrotnie współpracowała ona z naszym magazynem, a ostatnio wzięła również udział w akcji magazynowo-online'owej, czyli w "I'M COSMOPOLITAN - odważyłam się!", w której opowiadała nam o momencie przełomowym w swoim życiu. Koniecznie wróćcie do tego wideo:

 

I'M COSMOPOLITAN: Karolina Cwalina szczerze o tym, co zmieniło jej życie!

 

Reklama

W związku z akcją zorganizowałyśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są aż cztery nagrody - trzy wspomniane wcześniej poradniki "Wszystko zaczyna się w głowie" i jeden planner "Work smarter not harder", który ze względu na swoją ekskluzywność traktujemy jako nagrodę główną.

 

Co musicie zrobić, aby zwyciężyć?

 

Co to znaczy pracować sprytnie? Napisz odpowiedź i wyślij ją do nas na adres mailowy cosmo.online@cosmo.pl. Najbardziej kreatywne wiadomości nagrodzimy.

 

 

Konkurs trwa od dzisiaj, aż do 5 czerwca 2018 roku. Wyniki pojawią się na stronie już 6 czerwca. Pamiętajcie, żeby załączyć w mailu oświadczenie, które znajduje się w regulaminie. 

 

POWODZENIA!!!

 

 

Regulamin znajdziecie TUTAJ. 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 10 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj