Konkursy

Odpowiedz na krótkie pytanie i wygraj ślubny planner!

Dzięki niemu wszystko będzie zapięte na ostatni guzik!

Anna Mierzejewska

05lutego2018
Odpowiedz na krótkie pytanie i wygraj ślubny planner! fot. materiały prasowe

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety. Marzymy o tym, aby wszystko wypadło dosłownie idealnie. Ale ideałów nie ma! Nie ma też idealnych ceremonii, choć do owej perfekcji można się zbliżyć, dokładnie wszystko planując. Ryzyko wpadki zmniejsza się wprost proporcjonalnie do realizacji zamierzonych celów. Dlatego zamiast pozostawiać losowi rozwój wypadków, przygotuj się do tego dnia odpowiednio.

 

Nic nie pomoże ci w tym bardziej, niż wedding planner! Profesjonalny kalendarz, dzięki któremu nie pominiesz żadnego istotnego elementu. Marzysz o takim przewodniku? W takim razie weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z czterech plannerów!

 

Notes ślubny Pretty Little Planner ma 196 stron i jest połączeniem plannera ślubnego z poradnikiem, jak zaplanować idealne wesele. Jest wydany w formacie B5, w grubej szytej oprawie z okuciami w kolorze rose gold. Luksusowy papier o gramaturze 120g pozwala na swobodne pisanie zarówno długopisem, jak i piórem - bez ryzyka, że będzie przebijać. W środku znajdują się też tasiemki do zaznaczania stron i koperta, w której można schować potrzebne wizytówki i dokumenty. Dzięki kompletowi złotych naklejek, sama decydujesz, w jakim miesiącu zaczyna przygotowania - wybierając nazwę miesiąca i odpowiadający układ dni tygodnia i przyklejając w wyznaczonym miejscu w arkuszu miesięcznym. Planner posiada 12 arkuszy miesięcznych + odpowiednią do tego ilość arkuszy tygodniowych. Podział na panele takie jak "priorytety", "pamiętaj", czy "do załatwienia" ułatwia przejrzyste robienie notatek i planowanie kolejnych zadań.

 

Pretty Little Planner pomoże Ci ograniczyć stres do minimum! 

Reklama

Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że o niczym nie zapomnisz. Wszystko będziesz mieć bowiem pod kontrolą.

A przy okazji jest przepiękny, więc z przyjemnością zabierzesz go na każde spotkanie!

Pretty Little Planner może kupić także na stronie: www.prettylittleweddings.pl/sklep

 

PYTANIE KONKURSOWE:

Jaki element ślubu czyni go idealnym? Co, według Ciebie, jest najważniejsze?

 

 

Odpowiedź prześlij na nas adres: cosmo.online@cosmo.pl do 11 lutego, do 23:59:59. 

Ogłoszenie wyników już 12 lutego!

 

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 6 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj