Konkursy

KONKURS: Wygraj zestaw biżuterii SIN by Mannei!

Czekają na was 3 wyjątkowe komplety!

09listopada2017
KONKURS: Wygraj zestaw biżuterii SIN by Mannei! Fot. Redakcja/Materiały prasowe

Gdy za oknem szaro i ponuro warto dodać sobie nieco blasku. A nic tak nie dodaje kobiecie blasku (i pewności siebie!) jak piękna, a zarazem subtelna i zmysłowa biżuteria.

 

Właśnie tym charakteryzuje się marka SIN by Mannei, czyli biżuteria zaprojektowana przez jedną z gwiazd naszej listopadowej okładki - Sarę Boruc Mannei - i jej siostry, Ines i Nadię. Razem siostry Mannei tworzą kreatywne trio, a swoją osobowość przekuwają w niezwykle kobiece, a zarazem delikatne elementy biżuterii.

 

W kolekcjach od SIN by Mannei znajdziecie kolczyki, bransoletki, chokery, naszyjniki, pierścionki, a także łańcuszki body chain. 

 

 

A post shared by SinByMannei (@sinbymanneijewels) on Jul 27, 2017 at 11:04am PDT

 

KONKURS

Specjalnie dla czytelniczek Cosmopolitan marka SIN by Mannei przekazała wyjątkowe komplety biżuterii, które możecie wygrać w konkursie. Zadanie konkursowe i informacje o nagrodach znajdziesz poniżej!

 

 

A post shared by MaRina (@marina_official) on Sep 13, 2017 at 10:14am PDT

Reklama

 

Zadanie konkursowe

 

Zrób zdjęcie listopadowej okładki Cosmopolitan (numer 11 (246)/2017) w aranżacji najlepiej pasującej do jesiennego wydania magazynu.

 

Pracę konkursową wraz z danymi osobowymi (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy) wyślij na adres: cosmo.online@cosmo.pl. W tytule maila wpisz "Konkurs SIN by Mannei".

 

Za zgłoszenia konkursowe uznawane będą także zdjęcia dodane za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram z oznaczeniem #cosmosinbymannei.

 

Zgłoszenia można nadsyłać od dnia 7 listopada 2017 roku do dnia 9 listopada 2017 do godziny 23:59.

 

 

A post shared by Cosmopolitan Polska (@cosmopolitanpl) on Oct 11, 2017 at 10:27pm PDT

 

Nagrody

 

Nagrodami w konkursie są 3 zestawy biżuterii SIN by Mannei. Każdy zestaw składa się z dwóch elementów biżuterii. W konkursie zostaną wyróżnione 3 laureatki, a każda laureatka otrzyma jeden komplet biżuterii SIN by Mannei.

 

1 set - Srebrne Kolczyki Shooting Dot oraz Srebrny Choker Saint

 

2 set - Srebrny Kolczyk Star&Chain oraz Srebrny Choker Star Neck

 

3 set - Srebrne Kolczyki Dots oraz Choker Drops

 

Regulamin

 

Czekamy na twoje zgłoszenie. Powodzenia!

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 13 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj