Konkursy

WYNIKI: Wygraj lokówkę marki Philips i stwórz idealne loki!

Poczuj się jak prawdziwa stylistka fryzur!

07listopada2017
WYNIKI: Wygraj lokówkę marki Philips i stwórz idealne loki! Fot. materiały prasowe

Wiele z nas marzy o pięknych lokach, ale trudno samej stworzyć idealną fryzurę w domowych warunkach. Bo jak równomiernie zakręcić włosy z tyłu głowy, skoro masz ograniczony zakres ruchów i nie widzisz fryzury z każdej strony, niczym fryzjer?

 

Teraz możesz sama stworzyć idealne fale i loki z nową lokówką automatyczną Philips StyleCare Prestige, i zostać swoją najlepszą, personalną stylistką ;)


Szybciej, łatwiej, wygodniej


Nowa lokówka od marki Philips cechuje się wałkiem o powierzchni zwiększonej aż o 113 proc. w stosunku do poprzedniego modelu firmy – dzięki temu każdorazowo będziesz w stanie nawinąć na lokówkę aż dwa razy więcej włosów. To się nazywa oszczędność czasu!

 

Fot. materiały prasowe

 

Reklama

Efekt naturalnych loków

 

Dodatkowo lokówka Philips StyleCare posiada pionowy uchwyt, który dopasowuje się do naturalnego ułożenia włosów, pozwalając osiągnąć bardzo naturalne efekty. Odstające kosmyki to przeszłość – dzięki innowacyjnemu systemowi nawijania włosów SmartGuard każde pasmo włosów jest nakręcane równo i w identycznej temperaturze. Nie musisz się obawiać, że włosy przypadkowo wplączą się w urządzenie.

 

Fot. materiały prasowe

 

Laureaci

 

W konkursie nagrodzone zostały:

Martyna B., Kielce

Joanna P., Oława

Natalia K., Katowice

Gratulujemy! :)

 

Regulamin konkursu

 

Fot. materiały prasowe

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 11 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj