Konkursy

Wygraj 1 ze 100 zaproszeń na film „Botoks”

Najgorętsza premiera tej jesieni! Ten film musisz zobaczyć!

Magda Borucińska

21września2017
Wygraj 1 ze 100 zaproszeń na film „Botoks”

„Botoks” Patryka Vegi

Nowe dzieło autora przebojów „Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet. „Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru. O jego jakość zadba doborowa, pełna gwiazd ekipa aktorska.

W główne postacie kobiece wcielą się: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerować im będą ulubieńcy widzów: Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska. Zdjęcia do „Botoksu” realizowane są w: Warszawie, Paryżu, Kopenhadze i w… Kenii. Przygotujcie się na film, po którym już żadna wizyta u lekarza nie będzie taka jak dawniej!

Reklama

 

 

Wygraj zaproszenie na „Botoks”

Mamy aż 100 podwójnych zaproszeń na film „Botoks” – wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie - czy wierzysz w to, że zewnętrzna metamorfoza może naprawdę zmienić życie?

Odpowiedź wyślij na adres cosmo@cosmo.pl do 22 września.

UWAGA! Pokaz odbędzie się 2 października w kinie Atlantic w Warszawie.

Regulamin

 

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 8 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj