Konkursy

Wyniki: pokaż nam swój indywidualny styl z limitowaną edycją maszynek Gillette Venus Treasures!

Gillette Venus wprowadziło na rynek nowe maszynki zainspirowane trendami prosto ze światowych wybiegów. Zainspiruj się!

25sierpnia2017
Wyniki: pokaż nam swój indywidualny styl z limitowaną edycją maszynek Gillette Venus Treasures!

Lato to ten okres w ciągu roku, w którym decydujemy się na odważniejsze stylizacje – od jaskrawych kolorów przez transparentne materiały aż po zmysłowe wycięcia odsłaniające opalone ciało. Każda kobieta wybiera stylizację w swoim stylu. Powrót mody na kolorowe nadruki, które widać dziś na pokazach mody, zainspirował firmę Gillette Venus do podejmowania odważnych decyzji w procesie projektowania nowych odsłon maszynek.

 

 

Maszynki z limitowanej edycji Gillette Venus Treasures pozwolą ci osiągnąć efekt idealnie gładkiej skóry już po jednym pociągnięciu, ale nie zapominajmy, że nasze kosmetyczki i półki w łazience to miejsca, które nadają się także do pokazania naszego indywidualnego stylu. Chcemy, żeby wybrane przez nas produkty były skuteczne i łatwe w użyciu, ale także współgrały z naszym stylem – a te warunki spełnia ta limitowana seria maszynek od Gillette Venus!

 

Każda z nas, która decyduje się na usunięcie włosków pragnie młodej, zdrowo wyglądającej i delikatnej skóry, bo jest ona podstawowym elementem każdej letniej stylizacji. Marka Gillette Venus wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientek i wprowadza na rynek nowości.

 

 

Reklama

Każda z maszynek pochodzących z linii Gillette Venus Treasures zawiera:  

- trzy ostrza otoczone miękką poduszką ochronną, by łatwiej przesuwać się po skórze i zmniejszyć dyskomfort i ryzyko wystąpienia podrażnień. Ostrza zamknięte są w nasadkach maszynek, dlatego można zabierać je ze sobą na pokład samolotu w bagażu podręcznym,

- nasadka jest elastyczna, by mogła łatwiej dostosować się do kobiecych kształtów i lepiej działać podczas goleniu miejsc trudno dostępnych,

- niebieski pasek umieszczony na główce maszynki traci kolor i w ten sposób pokazuje, kiedy maszynka nie daje ci już pełnej ochrony; dzięki temu łatwo rozpoznasz moment, kiedy potrzebna będzie wymiana maszynki,

- specjalnie zaprojektowana rączka daje ci pełną kontrolę, nawet wtedy, gdy maszynka jest mokra.

 

Zainspiruj się!

Marka Gillette Venus pragnie dać każdej kobiecie mozliwość pokazania swojego indywidualnego stylu, który będzie współgrał z jej modowymi wyborami. Dlatego nasze nowe zestawy zostały tak zaprojektowane, aby trafiły w gusta każdej z Twoich przyjaciółek:

- Model Modern Tribe z różowym podkładem, korzysta ze wzorów kultury Azteków, które wzmacniają się jako trend z roku na rok, zastępując geometryczne figury w stylizacjach wiosny/lata 2017.

- Tropical Fantasy to wersja Gillette Venus Treasures swoimi zdobieniami nawiązująca do klimatu szalonych lat 70. To kwintesencja lata. Pomarańczowe rączki maszynek zdobią kwiatowe ornamenty, charakterystyczne dla tego okresu. 

 

 

Laureatki konkursu

Dziękujemy za udział w konkursie. Kolorowe maszynki Gillette Venus polecą do:

  • - alicjaq
  • - ledwozipiie
  • - sandi.w1
  • - martyska135

Gratulujemy!

Regulamin

 

Maszynki jednorazowe Gillette Venus Treasures dostępne są w największych sieciach handlowych w Polsce. By dowiedzieć się więcej o produktach Venus, wejdź na stronę www.gillettevenus.com.

 

materiał partnera

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj