Horoskop

Horoskop na nowy tydzień. Co cię czeka od 24 do 30 czerwca?

Merkury wejdzie do znaku Lwa, a Uran znajdzie się w sekstylu ze Słońcem. Czekają nas naprawdę ciekawe dni!

25czerwca2019
Horoskop na nowy tydzień. Co cię czeka od 24 do 30 czerwca? fot. istock.com

Sezon Raka rozpoczął się na dobre - nic dziwnego, że mamy teraz ochotę pomagać innym, robić kreatywne rzeczy i docenić spędzanie wolnego czasu w domowym zaciszu. 

Nie tylko Słońce przebywa w znaku Raka, ale też Mars. Ta planeta odpowiada za motywację do działania. W obecnej fazie będziemy mieli mniejszą ochotę na dynamiczne zmiany i bardziej skupimy się na uczuciach. 

Retrogradacja marzycielskiego Neptuna zaczyna nabierać tempa, sprawiając, że nasze cele stają się dla nas bardziej oczywiste i zaczynamy wiedzieć, w jakim kierunku zmierzamy. Nie zdziw się, jeżeli będziesz miała wrażenia, że wszystkie sprawy oceniasz zupełnie inaczej niż dotychczas - zamiana punktu widzenia wynika z ruchu wstecznego Neptuna.

Księżyc będzie przebywać w znaku Ryb i jeszcze w poniedziałek wzmocni naszą intuicję. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos i sprawdź, co ci gra w duszy. Następnie Księżyc przejdzie do fazy ognistego Barana i doda nam energii do objęcia przewodnictwa w realizacji projektów. 

Łatwo dasz się ponieść w niedzielę, kiedy władca miłości i pieniędzy, planeta Wenus, sprzeciwi się wpływowi Jowisza. Uważaj na swój portfel i unikaj nadmiernych wydatków.  W środę władca komunikacji Merkury, wkroczy w śmiałego Lwa i wzmocni nasze poczucie przywództwa. Upewnij się, że masz dobrze rozpisane punkty rozmowy przed przedstawieniem swoich pomysłów przełożonemu w pracy.

Przyjemne niespodzianki są możliwe dopiero we czwartek, gdy Słońce będzie w sekstylu z nieprzewidywalnym Uranem. Tego dnia nie miej zbyt wysokich oczekiwań i przekonaj się, że kilka minut relaksu naprawdę nie sprawi, że wszystko się zawali na twoją głowę. Jeśli jesteś singlem, poświęć czas, aby pomieszać te seksowne gorące letnie noce. 

Baran 

Poniedziałkowa kwadratura Wenus z Neptuna przypomni ci o uzdrawiającej mocy słów i tym, jak dzielenie się swoimi uczuciami z partnerem może pomóc Ci się do niego zbliżyć. Merkury wchodzi w strefę większego zaufania w środę, podsycając większą pasję i poczucie własnej wartości. Ciesz się tym w weekend pod jego towarzyską energią!

Byk 

Reklama

Położenie Wenus względem Neptuna w poniedziałek pomoże wesprzeć ci swoich przyjaciół. Merkury wkroczy w twój sektor emocjonalny w środę, kierując cię w stronę ludzi i miejsc, w których czujesz się jak u siebie w domu. W ten weekend rozkoszuj się przyjemnością, zmysłowością i luksusem.

Bliźnięta

Poniedziałkowy aspekt między Wenus i Neptunem pomoże zmienić priorytety w karierze lub przyniesie romantyczne doświadczenia w związku. Merkury wejdzie do twojego sektora komunikacji, więc bądź pewny siebie i śmiało przedstawiaj swoje racje. Księżyc świeci dla ciebie w ten weekend, więc rób wszystko, co cię uszczęśliwia!

Rak 

Poniedziałkowy plac między Wenus i Neptunem może dać ci chwilę spokoju, jeśli chodzi o romans. Mercury wkracza do sektora dochodów w środę, pozwalając na obfitość. Spotkaj się z najbliższymi przyjaciółmi, aby świętować swoje życie w ten weekend!

Lew

Poniedziałkowa kwadratura Wenus i Neptuna pomoże dostrzec różnicę między przyjaciółmi wspierającymi i tymi, którzy tylko udają, że są blisko ciebie. Merkury wchodzi w fazę Lwa w środę, dzięki czemu stajesz się jeszcze bardziej inteligentna i elokwentna! Czeka cię przyjazny weekend, więc powiedz "tak" spotkaniom towarzyskim.

Panna

Aspekt Wenus i Neptuna pomaga ci poprawić twoje techniki w sypialni i dostosować się do partnera, który również chce pracować nad waszym życiem seksualnym. Merkury wchodzi w surrealistyczną, psychiczną strefę w środę, dzięki czemu stajesz się jeszcze bardziej intuicyjna. W weekend powinnaś nadrobić zaległości w pracy.

Waga

Kwadratura Wenus i Neptuna w poniedziałek zainspiruje do powiększania i pomniejszania wszystkich aspektów, aby zobaczyć miłość z nieco innej perspektywy. Merkury wkracza do twojej strefy przyjaźni w środę, więc uderz na parkiet w te letnie wieczory! Weekendowy wypad? Zostaniesz zaproszony na kilka wyjazdów.

Skorpion

Poniedziałkowy układ między Wenus i Neptunem chce, abyś kochała siebie w taki sam sposób, w jaki kochasz innych. Merkury wkracza w twój sektor kariery w środę, dając Twoim zawodowym marzeniom duży impuls do działania. A weekend będzie seksownie - niech twój partner też się o tym przekona!

Strzelec

Aspekty Wenus i Neptuna pomagają ci być bardziej podatnym na działanie. Merkury dołącza do Twojego sektora edukacji i podróży, więc nadszedł czas, aby zapisać się na nowy kurs lub znaleźć tanie loty w urocze miejsce. Weekend będzie szczególnie piękny, więc zaplanuj romantyczną randkę.

Koziorożec

Poniedziałkowa kwadratura pomiędzy Wenus i Neptunem wzmacnia twoją pasję do wykonywania ambitnych projektów. Merkury wchodzi w strefę intymności i pomoże ci naprawdę otworzyć się i stać się najseksowniejszą osobą dla twojego partnera. A weekend zapowiada się produktywnie, więc używaj tej energii wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz.

Wodnik

Aspekt Wenus i Neptuna w poniedziałek przypomni ci, że ​​posiadanie partnera, który jest dla ciebie pomocny i chce cię wysłuchać, nie jest wielkim problemem - wystarczy, że go o to poprosisz. Zgodnie z tym tematem Merkury wchodzi również w Twój romantyczny sektor negocjacji, więc kontynuuj pracę nad kompromisami w związku. Weekend będzie szczęśliwy, więc idź tam, gdzie prowadzi cię serce!

Ryby 

Kwadratura pomiędzy Wenus i Neptunem w poniedziałek chce, abyś była zgodna z partnerem, który sprawia, że czujesz się bezpiecznie i przypominasz mu o domu. Merkury dołączy do twojego sektora zdrowia w środę, pomagając poprawić nawyki wellness. Weekend zapowiada się delikatnie, więc jeśli potrzebujesz, poświęć trochę czasu tylko dla siebie.

fot. istock.com

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj