Horoskop

Słońce wchodzi do znaku Raka. To najtrudniejszy miesiąc w tym roku

Chociaż są wakacje, wcale nie odpoczniemy. To wina dwóch zaćmień i trudnych aspektów na niebie. Przeczytaj horoskop na kolejne tygodnie.

Paulina Szestowicka

23czerwca2019
Słońce wchodzi do znaku Raka. To najtrudniejszy miesiąc w tym roku fot. Getty Images

Słońce wchodzi do znaku Raka 21 czerwca.

To znaczy, że czas Bliźniąt już za nami - żegnamy atmosferę wiecznych (najlepiej niezobowiązujących) zabaw i wracamy do... domu. Jeżeli w ostatnich tygodniach czułaś się zmęczona, masz teraz dobry powód, żeby zostać w swoich czterech ścianach. 

Niestety, tegoroczny sezon Raka wcale nie będzie tak spokojny, jak możesz przypuszczać. 2 lipca będzie miało miejsce całkowite zaćmienie Słońca w 11. stopniu znaku Raka, a 16 lipca częściowe zaćmienie Księżyca w 25. stopniu Koziorożca. To znaczy, że przed nami bardzo ważny i trudny miesiąc. Do dwóch zaćmień w znakach kardynalnych należy dodać Merkurego, który będzie retrogradacji od 8 lipca. Żeby tego było mało, czeka nas koniunkcja Słońca z Saturnem, co może oznaczać kłopoty finansowe (musimy bardzo pilnować formalności). Jednym słowem - byle do 23 lipca, kiedy aura się poprawi.

Reklama

 

fot. istock.com

Jaka będzie końcówka czerwca i początek lipca? 

Raki, Skorpiony i Ryby najlepiej odnajdą się w nadchodzącym czasie. Niestety będzie to gorszy czas dla Baranów, Wag i Koziorożców, które będą czuć się przytłoczone emocjami.

Bez względu na znak zodiaku, to dobry czas na zastanowienie się, czy w naszym najbliższym otoczeniu nie ma osoby, z którą warto nawiązać bliższą relację. W sezonie Bliźniąt mieliśmy dużo, powierzchownych relacji, a w sezonie Raka chcielibyśmy je nieco zacieśnić. Wenus wciąż przebywa w Bliźniętach, więc na pewno nie zabraknie nam stałego dopływu znajomych i osób do flirtu, ale będziemy chcieli skupić się na przyjaźni, rodzinie, a jeżeli jesteśmy w związku - partnerze. 

W astrologii Księżyc odpowiada za emocje, więc nic dziwnego, że rządzi znakiem Raka. Nowie i pełnie Księżyca zawsze są bardzo emocjonalnym czasem, ale w tegorocznym lipcu zamiast nich będziemy mieli zaćmienie Słońca i zaćmienie Księżyca. Szykuje się czas pełen doznań, ale też nowy etap w naszym życiu. Nie powinniśmy się zdziwić, jeżeli pojawią się nowe możliwości w miłości, przyjaźni, pracy lub edukacji. Trzeba je wykorzystać, ponieważ mogą zniknąć tak szybko, jak się pojawiły.

Jeżeli twój partner z tobą zerwie, pomyśl, że to czas dla ciebie i skup się na swoich potrzebach. Jeżeli dostaniesz wypowiedzenie w pracy - to znaczy nie więcej, nie mniej, że czas znaleźć lepsze zajęcie.

fot. istock.com

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj