Horoskop

Poznaj rodzaje trójkątów. Astrolog tłumaczy, skąd się biorą i kto ma do nich skłonność

To chyba najtrudniejsza figura geometryczna. Czy ktokolwiek mógłby wyjść cało z takiego układu? I w sumie dlaczego w niego brnie?

21czerwca2019
Poznaj rodzaje trójkątów. Astrolog tłumaczy, skąd się biorą i kto ma do nich skłonność fot. Istock.com

Miłość w trójkącie? Niezależenie od tego, czy jesteś zakochana w czyimś partnerze, czy martwisz się o swojego, który zaczął zerkać na kogoś innego, najgorszą sprawą w tym wszystkim jest dowiedzieć się, z kto z kim naprawdę chce być.

Trójkąt miłosny może zepsuć najbardziej trwałą relację, zrujnować przyjaźń, uwaga - zniszczyć reputację, a finalnie sprawić, że wszyscy w tym układzie się będą czuć źle. Ale są tacy, którzy z trójkątami radzą sobie lepiej niż inni. Jeżeli jesteś spod znaku Wagi, Bliźniąt, Ryb lub Strzelca - masz nieco więcej skłonności do życia w takim układzie niż inni.

Ale naprawdę wszyscy powinniśmy pamiętać, że nie istnieją osoby, które doskonale radzą sobie z życiem w trójkącie. Bez względu, na to, jaki jest to rodzaj relacji (bo jest ich kilka). Co gorsza, są wydarzenia astrologiczne, które podnoszą prawdopodobieństwo, że znajdziemy się w takim układzie. 

Pościg za emocjami

Klasyczny trójkąt miłosny to sytuacja, w której jedna osoba jest rozdarta między dwiema, które ją lubią i obdarzają uczuciami. Ze względu na ich naturalną charyzmę i zalotność, Bliźnięta i Strzelce to dwa znaki, które najprawdopodobniej będą ofiarą takiego układu, ale pewny siebie Byk też może zachęcić do takiej "zabawy". 

Barany i Skopriony to osoby, które najczęściej uganiają się za innymi. Są w tym bardzo wytrwałe, ponieważ rządzi nimi Mars - planeta ambicji, agresji i... libido. Ryby, Wagi i Panny są wciągane w trójkąty przez ludzi, których pociąga ich tajemnicza aura i to, że stawiają minimalny opór. Z tej grupy najszybciej poddają się Ryby, ale też najszybciej później tego żałują.

Reklama

Sabotaż

Kolejny rodzaj trójkąta to nic innego niż typowy dramat, ponieważ ludzie, którzy prawdopodobnie dotychczas żyli w zgodzie, są rozdzieleni przez "tą" trzecią osobę. Ona będzie wyrażać swoje opinie wyłącznie w celu spowodowania rozstania i złapania osoby, na którą na większy apetyt. Oczywiście może nie odnieść sukcesu, ale spójrzmy prawdzie w oczy - i tak spowoduje wiele złego.

W tej sytuacji "nagrodą" są osoby spod znaku Raka, Wagi lub Ryb - tylko dlatego, że mogą być miłymi ludźmi - przyjemnymi w kontaktach i nieświadomymi. Takie osoby często odbierają BARDZO JASNE zalotne teksty, ale tak naprawdę uważa, że ​​intencje drugiej strony są niewinne. Ok, może być też tak, że zdają sobie sprawę, ale uważają, że to jest zupełnie nieszkodliwe. Jak bardzo się mylą!

Sabotażysta bardzo trafnie krytykuje partnera osoby, na którą ma ochotę. Jego działania są bardzo subtelnie. Najlepiej robią to Lwy, które są egoistyczne i zapominają, że każdy ma jakieś wady. Jednak ich zdaniem, ta druga strona ma tak złe cechy, że zupełnie nie rozumie, dlaczego ktoś może chcieć z nią być. 

"Dobrym" materiałem na sabotażystę są też Panny (które widzą WSZYSTKO) i Koziorożce (zawsze bardzo pewne w swoich opinia). Bliźnięta też mają co nie co za uszami, ponieważ mówią wszystko o wszystkich. Jeżeli mamy w swoim otoczeniu osobę spod tego znaku, powinniśmy trzymać ją na dystans i nie mówić jej o szczegółach naszej relacji.

Na dwa fronty

To jest jak układ z sabotażystą, ale z jedną ogromną różnicą - ścigana osoba oszukuje i jest również główną osobą kontrolowaną. Jest już w związku, ale trafia na kogoś innego, jednocześnie odmawiając zakończenia z relacji.

Bliźnięta wydają się być znakiem szczególnie niezdecydowanym, Strzelec niezobowiązującym, a Byk super-seksualnym. Ich "wspólnikiem" w przestępstwie jest ktoś, kto kocha uwagę jak Lew, spada na ludzi bez względu na konsekwencje (Ryby) lub jest po prostu naprawdę dobry w utrzymywaniu tajemnic (Skorpion).

Co do błogiej nieświadomości - prawdopodobnie żyją w niej Raki (ufne), Koziorożce (lojalne) lub Wodniki (zajęte życiem w swoim własnym świecie, aby zauważyć, że ich partner „pracuje do późna” cztery noce z rzędu).

Trójkąt miłosny, czyli dlaczego zdradzamy?

Istnieją pewne wydarzenia astrologiczne, które sprawiają, że problem trójkątów miłosnych naprawdę ożywa.

Trzeba uważać na całkowite zaćmienia Słońca, ponieważ zmuszają nas do rozpoczęcia czegoś nowego i śmiałego, co dla niektórych ludzi oznacza kolejny związek, podczas gdy oni już są w jednym lub zaczynają się uganiać za kimś, kto jest wyraźnie monogamiczny.

Zaćmienia Księżyca są przeciwieństwem zaćmień Słońca - wszystko polega na porzuceniu bagażu, aby zrobić miejsce na nowe rzeczy. Ponownie, może to oznaczać zrzucenie jednego partnera dla drugiego lub próbę przekonania kogoś innego do porzucenia swojego.

Merkury w retrogradacji może ujawnić oszustwa, przywołać stare rany, jak wszyscy wiemy, nic tak nie boli jak rozpada związku z powodu tej "trzeciej" osoby".

fot. istock.com

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj