Horoskop

Horoskop na nowy tydzień. Sprawdź, co cię czeka po 17 czerwca

Opozycja Marsa do Plutona skutkuje bardzo intensywną energią. Jednak nie wszystkie znaki zodiaku dobrze ją wykorzystają. Zobacz prognozę na najbliższe dni.

17czerwca2019
Horoskop na nowy tydzień. Sprawdź, co cię czeka po 17 czerwca fot. Istock.com

Ważne sprawy nabiorą tempa i z pewnością nie zabraknie nam energii do działania. Możemy poczuć wewnętrzną potrzebę zrobienia nowej rzeczy lub odniesienia sukcesu. To może być przełomowy czas, więc pozytywnie się nastaw do rozmów i uważnie obserwuj relację ze swoim partnerem. 

W horoskopie na najbliższy tydzień na pierwszy plan wysuwają się konfrontacje. Nie zdziw się, jeżeli właśnie teraz zobaczysz, kto jest silniejszy. Nie będzie to czas pełen wypoczynku, ale nie zniechęcaj się - możesz na tym skorzystać. Wykorzystaj ducha rywalizacji do dopięcia ważnego projektu w pracy. Energia sprzyja zwłaszcza rzeczom, które dotyczą większej ilości osób. Ważne, żebyś do wszystkiego podchodziła z pełnym zaangażowaniem i sercem. 

Mars w opozycji do Plutona może nas zmęczyć, zwłaszcza, jak za wszelką cenę będziemy chcieli pokazać, na co nas stać. Może nas kusić pójście na skróty, ale w tym czasie lepiej nie grać nie fair. Do głosu będą dochodziły mocne i niespokojne energie. Nie uda się nam ich uspokoić, dlatego lepiej wykorzystać je konstruktywnie. Unikanie odpowiedzialności i konfrontacji jest najgorszym pomysłem.

fot. istock.com

Horoskop na tydzień dla wszystkich znaków zodiaku 

Reklama

Barany muszą skupić się na sprawach rodzinnych. Jeżeli nawet nie mieszkają z bliskimi pod jednym dachem, nie będą mogli o nich przestać myśleć. Głowa będzie cały czas pracować na wysokich obrotach i analizować sprawy wewnętrzne. A im więcej myśli się pojawi, tym bardziej będą chciały zamknąć się w czterech ścianach. 

To dobry tydzień dla Byków, które odnajdą w sobie spore pokłady energii - zarówno fizyczne, jak i intelektualnej. Warto wykorzystać ten czas na zaplanowanie pracy, wyznaczenie sobie ambitnych celów, wykupienie wycieczki na wakacje, a nawet przejrzenie oferty potencjalnego kredytu. 

Bliźnięta będą zakochane jak nigdy. Zaczyna się dla nich bardzo przyjemny czas. W najbliższych dniach zobaczycie też nowe aspekty w sprawach, które zajmowały waszą głowę w ostatnich miesiącach. W pracy warto wrzucić wyższy bieg, ponieważ wszystko co teraz zrobią Bliźnięta, na pewno się im opłaci.  

Raki będą poddenerwowane i złośliwe. Będą czuły się wypalone, co tylko spotęguje ich frustrację. Powinny uważać, ponieważ taka energia wpływa też na ludzi w ich otoczeniu. Muszą koniecznie znaleźć źródło pozytywnej energii - może to być joga, pasja, spacery z psem lub sprzątanie domu. Wszystko będzie lepsze od siedzenia i denerwowania się.

Lwy będą miały potrzebę odniesienia dużego sukcesu i pochwalenia się tym z całym światem.  Jednak wcale nie musi być tak, że to się im uda. Powinny przyglądać się swoim motywacjom i nie zniechęcać, jeżeli efekty działań nie są widoczne od zaraz. Im bardziej wejrzą w głąb siebie, tym mniej będą potrzebować nagród z zewnątrz. 

Panny będą kreatywne jak nigdy. Dobre pomysły będą przychodzić im same do głowy. Będą w bardzo inspirującym nastroju, który zachęci je do odezwania się do starych przyjaciół. Mogą mieć wrażenie, że zdarza im się za dużo myśleć i zapragnąć wyluzować, ale nie jest to dobre rozwiązanie. Powinny nadal do wszystkiego podchodzić metodycznie, ale po prostu się mniej wszystkim stresować. 

Wagi staną przed wieloma wyzwaniami. Ciężko pracują na każdym froncie i mają wrażenie, że wcale im się to nie opłaca i wraca do nich zła karma. Nic dziwnego, że poczują się obciążone. Powinny postarać się znaleźć wartości w każdej rzeczy, którą muszą zrobić. Jak tylko odnajdą motywację, będzie im lżej.

Skorpiony wykorzystają panującą energię na własną korzyść. Przestaną się w końcu zadręczać przemyśleniami na temat ograniczeń. Będą miały wrażenie, że na ich drodze nareszcie nie ma żadnych blokad. To idealny czas, żeby przemyśleć kluczowe kwestie i zaplanować daleką wycieczkę.

W tygodniu Strzelce będą mieć wrażenie, że skonfrontują się ze wszystkim i ze wszystkimi. Oczywiście, uwielbiają mieć rację, ale w najbliższym czasie będą musiały nauczyć się słuchać. Poznanie innych punktów widzenia naprawdę wzbogaci ich światopogląd. Jeżeli pracujesz w większym zespole, wypracujesz bardzo dobre relacje z kolegami.

Ten czas może wydawać się trochę męczący dla Koziorożców. W tym tygodniu skupią się na innych ludziach i ich prawach, ale tak naprawdę będą chcieli być na szczycie i dominować. Warto pochylić się nad sprawami innych osób i zadać sobie pytanie: co robią inni, żeby lepiej im się żyło? Czego możemy się od nich nauczyć? 

Wodniki będą skupione na życiu duchowym. Mogą czuć, że energia niekoniecznie im sprzyja, ale nie powinny się tym bardzo przejmować. Jeżeli jakieś sprawy nie chcą iść do przodu - teraz jest moment, żeby totalnie odpuścić i to przeczekać. Wszystko się zmieni w swoim czasie. Przerwę wykorzystaj na skupieniu się na swoich potrzebach. 

Ryby będą się świetnie bawić. Układ planet na niebie im sprzyja. Taka energia sprawia, że nie będzie im się chciało bardzo starać. Ale czasami jest to wskazane, ponieważ takie momenty wzbudzają kreatywność. Powinny się zastanowić nad swoimi planami - teraz mogą inaczej spojrzeć na swoje cele. Może osiągną sukces łatwiej niż myślały?

fot. istock.com

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj