Horoskop

Trudne aspekty planet na niebie. Co przyniosą Pluton, Głowa i Ogon Smoka?

Pod koniec tygodnia namieszają też Jowisz i Neptun. Szykuje się naprawdę intensywny czas. Astrolog podpowiada, jak sobie z nim poradzić.

Paulina Szestowicka

14czerwca2019
Trudne aspekty planet na niebie. Co przyniosą Pluton, Głowa i Ogon Smoka? fot. Getty Images

Horoskop na koniec tygodnia i weekend pokazuje, że czeka nas wiele trudnych emocji.

Od czwartku (13 czerwca) do piątku (14 czerwca) poczujemy działanie Marsa, który będzie w opozycji do Saturna. Obydwie te plany znajdą się na Głowie i Ogonie Smoka. Poza tym, Księżyc będzie w fazie Skorpiona. To wszystko sprawi, że nasze emocje będą szaleć. Będzie nam bardzo zależeć, żeby inni naprawdę dostrzegli nasze starania i żeby wszystkie podejmowane przez nas zobowiązana, były wiążące. 

Dodatkowo w czwartek Słońce znajdzie się też w kwinkunksie z Plutonem, więc poczujemy przypływ ambicji. Niestety, będą one bardzo wygórowane, a więc tym samym - po prostu męczące. Dobrze by było, gdybyśmy nie ulegali presji tylko krok po korku realizowali zadania, które mamy w planach. Jeżeli nasze wymagania względem siebie będą zbyt wysokie, poczujemy irytację. 

Reklama

fot. Getty Images

Weekend pełen chaosu

Także w weekend poczujemy przypływ energii. Księżyc będzie w Strzelcu, więc cie zdziw się, jeżeli będziesz chciała zająć się wieloma rzeczami na raz - chętnie też obejrzysz wiadomości, żeby dowiedzieć się co nowego w polityce, ale też poczytasz informacje w internecie na temat nowych odkryć i wyników badań naukowych. Idealnie byłoby, gdybyś mogła ten czas spędzić z osobami, które są ciekawe i są zaangażowane w różne projekty. Merkury w opozycji do Saturna może wywołać nieoczekiwane utrudnienia w ruchu na drodze - weź to pod uwagę, jeżeli planujesz podróż.

Od soboty (15 czerwca) do niedzieli (16 czerwca) Jowisz i Neptun mogą zmęczyć nas nadmiernymi plotkami. Bez względu na to, co usłyszymy, powinniśmy być sceptyczni i nie zmieniać swojego zdania. W takim czasie najlepiej skupić się na szukaniu sprawdzonych informacji. Nie powinniśmy też nikogo prowokować naszym gadulstwem oraz powtarzaniem treści, co do których nie mamy pewności.   

 

fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj