Horoskop

Sprawdź kompletny horoskop na czerwiec. Poznaj swój szczęśliwy dzień

Zanim na dobre wejdziesz w sezon letni, sprawdź, co cię czeka w karierze, relacjach z innymi i przygotuj się na swój szczęśliwy dzień.

07czerwca2019
Sprawdź kompletny horoskop na czerwiec. Poznaj swój szczęśliwy dzień fot. Getty Images

W czerwcu urodziny obchodzą osoby spod znaków Bliźniąt i Raka - życzymy im wszystkiego najlepszego! Jednak na pewno nie tylko one zastanawiają się, co przyniesie tegoroczny czerwiec. Zanim lato rozpocznie się na dobre, sprawdźmy, co wydarzy się w naszej karierze, relacjach i kiedy będziemy mieć szczęśliwy dzień.

Bliźnięta, Rak i Lew

Zacznijmy od Bliźniąt. Osoby spod tego znaku zdecydowanie powinny posłuchać bliskich, którzy twierdzą, że ich pomysły są trudne do zrealizowania i mało realne. Niestety, będą mieli racje. Na pocieszenie - wasz szczęśliwy dzień wypada 19 czerwca. 

Raki powinny zachować dla siebie wszystkie okazje na poprawienie sytuacji w pracy. Jeżeli przeczuwasz, że masz szansę na awans albo podwyżkę - zachowaj to dla siebie. W przeciwnym razie wszystko zaprzepaścisz. Twój dobry dzień to 4 czerwca. 

Lwy w czerwcu przekonają się, że osoba z ich bliskiego otoczenia jest zupełnie inna niż im się wydawało. Jednak nie powinnyście mówić o tym nikomu innemu, a już na pewno nie plotkujcie w pracy. Przygotujcie się na dobry czas 17 czerwca. 

Reklama

Panna, Waga, Skorpion

Jeżeli twój znak zodiaku to Panna - czas się obudzić i zobaczyć, że osoba, którą dotychczas wywyższałeś nie jest wcale taka wspaniała. Dodatkowo, nie obiecuj w pracy, że coś zrobisz, jeżeli nie jest to twój priorytet i tak naprawdę ci się nie chce. Twój szczęśliwy dzień? 26 czerwca.

Waga zapragnie podróżować! Co więcej, w pracy pojawi się szansa na ciekawy projekt, w który powinnaś się zaangażować, ponieważ ma duże szanse powodzenia. 7 czerwca przygotuj się na porcję dobrej energii! To twój dzień. 

Skorpiony mogą być wciągane w spory osób postronnych. Nawet jeżeli tego nie chcą, grożą im ciągłe konflikty i kłótnie. Jest tylko jedno rozwiązanie - pozostać za wszelką cenę w zgodzie z obiema stronami. Szczęśliwy dzień - 18 czerwca. 

fot. Getty Images

Strzelec, Koziorożec, Wodnik

Strzelcom będzie bardzo trudno ocenić, co opłaca się zrobić w pracy, a co odpuścić. Oczywiście będą się zgadzać na dodatkowe projekty, ale nie będą przekonani o ich sensie. Dobry dzień dla Strzelców to 9 czerwca. 

Osoby spod znaku Koziorożca zmieniły w ostatnim czasie swoje podejście do życia i bardziej niż zwykle mają ochotę dbać o swoje dobre samopoczucie. To dobry czas, żeby się skupić na małych przyjemnościach. Niech ich nie zabraknie 11 czerwca. 

Jeżeli jesteś spod znaku Wodnika, możesz rozczarować się osobą, która obiecała wspierać cię w nowym projekcie. Jednak nie powinnaś jej oceniać, ponieważ zła energia zostanie z tobą na dłużej. Twój dobry dzień 24 czerwca. 

Ryby, Baran, Byk 

Ryby będą miały ochotę zaangażować się w pracę, ale nie spotka się to ze zrozumieniem najbliższych. Wszyscy będą uważać, że ich życie prywatne niepotrzebnie miesza się z zawodowym. Szczęśliwy dzień? 14 czerwca.

Barany mogą odczuć zawirowania w życiu rodzinnym. Małe problemy mogą odwracać uwagę od pracy, ale w tym czasie lepiej skupić się na zobowiązaniach zawodowych, ponieważ może skończyć się to problemami. Przygotuj się na dobry czas 27 czerwca. 

Byki w czerwcu chciałyby wszystkim pomóc. Niestety, muszą pamiętać, że wspieranie bliskich osób nie oznacza finansowanie ich wszystkich zachcianek. Trzeba dbać też o własny interes. Dobry dzień dla Byków będzie 3 czerwca.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj