Horoskop

Co czeka cię w przyszłości?

Przeczytaj, co mówią gwiazdy.

Paula Konieczny

28maja2019
Co czeka cię w przyszłości? fot. istock.com

Lato coraz bliżej – już wkrótce większość z nas uda się na tak długo wyczekiwane wakacje. To czas, w którym nareszcie będziemy mieć chwilę dla siebie, by odpocząć i pomyśleć nad własnym życiem. Zastanawiasz się co niesie przyszłość?

Przeczytaj, co szykują dla ciebie gwiazdy i jak wykorzystać wakacje, by zmienić swoje życie.

Baran

Baran, jako pierwszy znak zodiaku, uwielbia wygrywać. Nic nie czyni go tak szczęśliwym, jak zajmowanie pierwszego miejsca na podium w każdej dziedzinie. Tego lata wykorzystaj swoją energię na udoskonalenie zdolności sportowych. Sport, jak nic innego, kształtuje charakter, uczy samodyscypliny, pokory i wytrwałości. A każda z tych cech jest niezwykle pomocna w dążeniu do celu. Zastanów się nad wzięciem udziału w triathlonie – w końcu adrenalina i konkurencja, to coś, co lubisz najbardziej, prawda?

Byk

Uwielbiasz pobudzać swoje zmysły, a twoim sekretnym hobby jest pieczenie ciast. Przestań się z tym ukrywać i zacznij myśleć o tym na poważnie! Upiecz coś dla znajomych, swoimi dziełami pochwal się w internecie… Masz do tego talent i pasję, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić z tego lukratywny biznes! Nie bój się i działaj, a wakacje możesz poświęcić na dodatkowe kursy cukiernicze.

Bliźnięta

Reklama

Bliźnięta to niezwykłe gaduły – potrafią rozmawiać na każdy temat nawet z największym mrukiem. A każda historia, nawet ta z pozoru zupełnie zwyczajna, w ich ustach nabiera zupełnie innego wyrazu. Nadchodzące wakacje poświęć więc na rozwijanie zdolności oratorskich – kto wie, może czeka cię kariera konferansjera? Załóż też kanał na YouTube, a szybko przekonasz się, że nie tylko znajomi uwielbiają cię słuchać.

Rak

Co łączy Raki i kabareciarzy? Oboje wiedzą, jak połączyć wrażliwość z sarkazmem. Zapisz się na lekcje improwizacji i spróbuj swoich sił na scenie. Naprawdę masz do tego talent! Nie przejmuj się opiniami innych i znajdź w sobie odwagę by zacząć spełniać marzenia. Nie pożałujesz!

Lew

Jak na lwa przystało, uwielbiasz być w centrum uwagi. Skup się na rozwijaniu swoich zdolności muzycznych, a tego lata weź udział w konkursie talentów. Sukces masz zapisany w gwiazdach, pozwól się odkryć!

Panna

Jesteś niezwykle wrażliwa i emocjonalna. Zwracasz uwagę na szczegóły, które umykają innym, a do tego uwielbiasz pisać. Wykorzystaj swoje zdolności i przelej swoje emocje na papier. Kto wie, może twoje dzieło zyska miano bestsellera?

Waga

Uwielbiasz porządek i harmonię, a przede wszystkim - dobrze wyglądać.  W dodatku jesteś bardzo charyzmatyczna i cechujesz się oryginalnym stylem. Podsumowując, posiadasz wszystkie cechy, które powinna posiadać influencerka. Nie zwlekaj dłużej i zacznij działać w mediach społecznościowych. Zobaczysz, że szybko zyskach grono fanów, a wszelkie wątpliwości pozostaną jedynie mglistym wspomnieniem.

Skorpion

Jak każdy Skorpion jesteś odważna i ciekawska. Uwielbiasz sekrety i wszelkie tajemnice, a długie godziny spędzasz na czytaniu kryminałów. Do tego masz naprawdę dobrą intuicję. Rozwiązując zagadki z „Ojca Mateusza” tylko marnujesz swoje zdolności. Pomyśl o karierze w policji lub własnym biurze detektywistycznym! Możesz pomyśleć, że to szalony i ryzykowny pomysł, ale uwierz nam, nie będziesz tego żałować, a jak mówi stare przysłowie: „kto nie ryzykuje, nie pije szampana”!

Strzelec

Uwielbiasz przygody i wyzwania, ale nic nie fascynuje się tak jak starożytna historia i wszelkie legendy. Nie marnuj się w biurze, zaryzykuj i wyrusz w podróż, a Twoja ciekawość i żądza przygód szybko doprowadzą cię do jakiegoś wyjątkowego odkrycia. Bo „świat należy do odważnych”!

Koziorożec

Nic i nikt nie jest w stanie cię zatrzymać na drodze do osiągnięcia celu. Tak trzymaj! Nie potrzebujesz gwałtownych zmian. Dobrze wiesz, czego chcesz i jesteś konsekwentna w działaniu. Uzbrój się tylko w cierpliwość, a wkrótce się przekonasz, że warto było trzymać się wcześniej wybranej ścieżki.

Wodnik

Jesteś prawdziwą duszą towarzystwa, a pogaduchy z przyjaciółkami są twoją ulubioną formą rozrywki, szczególnie, kiedy usłyszysz jakieś nowe plotki. Tego lata weź przykład z Ellen czy Oprah i popracuj nad umiejętnością przeprowadzania wywiadów. Zacznij od małych serii na YouTube lub IGTV. Z twoją ambicją szybko zyskasz własny talk show!

Ryby

Ryby są ostatni znakiem zodiaku, co czyni je najbardziej uduchowionym, wrażliwym i mistycznym znakiem. Bądźmy szczerzy - wciąż śnisz na jawie, a twoja głowa pełna jest oryginalnych pomysłów. Przelej swoje marzenia na papier i stwórz dzieło na miarę Harry’ego Potter’a. Przecież wiesz, że potrafisz!

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj