Horoskop

Horoskop na tydzień od 27 maja do 2 czerwca

Wszystko co musisz wiedzieć w nachodzącym tygodniu

Katarzyna Lemanowicz

27maja2019
Horoskop na tydzień od 27 maja do 2 czerwca fot. istock.com

Ten tydzień upłynie pod hasłem: nadziei na to, że wszystko będzie dobrze w naszym życiu. Że to co się dzieje, wydarza, jest po coś… Wystarczy podjąć odpowiednie kroki, śmiałe kroki, po to, żeby w końcu robić to co się najbardziej pragnie. Dla większości znaków zodiaku nadchodzi czas niezapomnianych przygód i chwil.

Co czeka poszczególne znaki zodiaku? Czy Byk może liczyć na spotkanie miłości życia, a Lew na sukces w pracy? A może Waga powinna zwrócić swoją uwagę przede wszystkim na relacje z najbliższymi? 

Sprawdź swój tygodniowy horoskop!

BYK

To wszystko, co po kolei wydarzy się w tym tygodniu zainspiruje cię do mówienia sercem i głową. Zapamiętaj jedną zasadę: nie rób nic pochopnie! Zanim powiesz coś, pomyśl dwa razy. Nawet jeśli jesteś wzburzona, zdenerwowana, policz do dziesięciu. Czasami warto być tą mądrzejszą i przemilczeć – zaufaj zyskasz na takim zachowaniu znacznie więcej.

BARAN

Poczujesz nagły przypływ i chęć przytulenia się, okazywania najbliższym czułości i zapewnieniu, że są dla ciebie najważniejsi na świecie. Nie czujesz się zmęczona, wręcz wyczerpana? No właśnie, dlatego zwolnij – koniecznie! Odpocznij, poświęć czas tylko dla siebie, zadbaj o swoje zdrowie.

BLIŹNIĘTA

Reklama

Zbliża się romantyczny weekend. Dla Bliźniąt będących w związku będzie to czas powrotu do korzeni, do tej początkowej fascynacji, pożądania. Dla singli to moment, żeby zapomnieć o przeszłości i otworzyć się na nowe. „Ktoś ciekawy” kręci się w twoim pobliżu – zaufaj swojej intuicji i sercu – ta znajomość zapowiada się naprawdę ciekawie.

RAK

Chciałabyś zmieć coś w swoim zawodowym życiu? Ale nie wiesz od czego zacząć i którą ścieżką podążać? Te rozważania odłóż na czerwiec. Ten tydzień, przynajmniej zawodowo, nie zapowiada się zbyt ciekawie – raczej stagnacja. Dlatego raczej skup się na swoim zdrowiu i kondycji – chyba jest nad czym pracować ;).

LEW

Początek tygodnia będzie raczej przeciętny, tylko po to, żeby w środę świat zmienił barwy na różowe i żebyś ty uwierzyła, że wszystko jest możliwe. Zacznij robić to, co od dawna planowałaś. Nie odkładaj niczego na później, tym bardziej, że gwiazdy sprzyjają twoim pomysłom i ich realizacji. W weekend poświęć czas dla znajomych, spotkaj się z kimś z kim dawno nie miałaś kontaktu.

PANNA

Ten tydzień stoi dla ciebie pod znakiem szczerości. Uczciwe porozmawiaj z najbliższymi, przyjaciółmi, znajomymi. Powiedz im co cię dręczy, co ci się nie podoba, a co jest dla ciebie w porządku. Wyjaśnienie wszystkich spornych kwestii zaprocentuje – poczujesz się lepiej, oczyścisz atmosferę i… zyskasz energię do działania.

WAGA

To będzie bardzo romantyczny tydzień dla osób spod znaku Wagi. Zrób coś ze swoim partnerem, na co od jakiegoś czasu mieliście ochotę. W weekend czeka cię przygoda, niewykluczone, że będzie to przygoda życia. Bądź czujna!

SKORPION

W tym tygodniu dojdziesz do wniosku, że warto skupić się na szczegółach i wyeliminować wszystko to, co zatruwa twoją energię. Przyjrzyj się każdemu aspektowi swojego życia: rodzina, praca, zdrowie, finanse.  Nie zwlekaj i napraw wszystko to co jesteś w stanie naprawić. Dopiero z nową energia będziesz w stanie działać i czerpać radość z życia.

STRZELEC

Zabawa – takie hasło widnieje dla ciebie w gwiazdach. Z całą pewnością tydzień zapowiada się wesoło, radośnie i bardzo energicznie. Korzystaj maksymalnie, chłoń tę pozytywną energię. Co do miłości, kto wie, może w weekend czeka cię coś naprawdę romantycznego ;).

KOZIOROŻEC

Zapragnęłaś nagle poczuć się bezpiecznie, komfortowo? To właśnie układ gwiazd, który delikatnie podpowiada ci, że warto zatroszczyć się w najbliższym czasie o siebie i zapewnić sobie wszystko co najlepsze. Stwórz listę rzeczy do zrobienia – takie swoje top 10! I po kolei realizuj każdy pojedynczy cel!

WODNIK

W tym tygodniu poczujesz nagle przypływ inspiracji, duchową potrzebę stworzenia czegoś wyjątkowego. W weekend spotkasz się z przyjaciółmi – i zaufaj gwiazdom – będzie to bardzo udane spotkanie, bo docenicie to, że siebie macie.

RYBY

Energia cię nie opuszcza, a wręcz przeciwnie, poczujesz niewiarygodny napływ i chęć działania, że samej ciężko będzie ci uwierzyć w to do czego jesteś zdolna. Spełniasz się w pracy? Świetnie, ale nie zapomnij o osiągnięciu równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj