Horoskop

Zgodnie ze znakiem zodiaku wybierz idealnego zwierzaka

Kiedy twój pies jest Koziorożcem, a ty Skorpionem…?

17maja2019
Zgodnie ze znakiem zodiaku wybierz idealnego zwierzaka fot. istock.com

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad znakiem zodiaku swojego pupila? Okazuje się, że ich temperament jest uzależniony od gwiazd.

Reklama

Nie możesz zrozumieć, dlaczego twój pies ciągle z tobą igra? Dlaczego ciągle cię wkurza, wyciągając z kosza na pranie brudną bieliznę, którą znajdujesz potem w najmniej spodziewanych miejscach w domu? Pomocna może okazać się astrologia! Dzięki niej spróbuj poznać charakter swojego pupila i zrozumieć jego zachowanie. „Ludzie chcą wiedzieć, co się dzieje w głowach ich zwierząt” – mówi astrolog Lisa Sardust, która zajmuje się astrologią psów, kotów, ptaków, a nawet... jaszczurek.

Jak wszystko w astrologii twój charakter sprowadza się do horoskopu urodzeniowego. Działa to również w przypadku naszych zwierząt, „Jeśli twoim znakiem zodiaku rządzi Księżyc, powinnaś wybrać zwierzaka płci żeńskiej. Symbolizuje on bowiem kobiecość”, wyjaśnia astrolog Angel Eyedealism z Nowego Jorku. „Jeśli natomiast wpływa na ciebie Mars, planeta energii, powinnaś postawić na psiaka bardzo aktywnej rasy”, dodaje. Władczy jak Słońce czy energiczny jak Mars? Wenus (planeta kojarzona z relacjami i związkami (i to nie tylko międzyludzkimi) w znaku twojego futrzanego podopiecznego sprawia, że łatwo okazuje on przywiązanie, afekcję i miłość, zaś Księżyc reprezentuje emocjonalną naturę czworonoga. „Ludzie zazwyczaj wybierają zwierzęta, które mają w swoim horoskopie Księżyc lub Wenus. Dlatego że Księżyc jest tą częścią nas, której my nie potrafimy wyrazić – wyjaśnia specjalistka w temacie Lisa Sardust. Ta zgodność zagwarantuje, że relacja między tobą a pupilem będzie przyjacielska i łagodna. Dla odmiany silny Saturn i władcze Słońce w znaku oznaczają z kolei pragnienie niepohamowanej kontroli. „Jeśli nasz pies jest pragnącym uwagi Lwem, a ty wyluzowaną Wagą, to bez wątpienia pies będzie dominował w waszej relacji”, wyjaśnia Angel Eyedealism.

Zgodnie ze znakiem zodiaku wybierz idealnego zwierzaka:

Tekst premierowo ukazał się w 05/2019 Cosmopolitan – na podstawie tekstu Mii Lardier.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj