Horoskop

Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z facetem spod znaku Skorpiona

Jak kocha, to na zabój!

Katarzyna Lemanowicz

26kwietnia2019
Wszystko co musisz wiedzieć o spotykaniu się z facetem spod znaku Skorpiona fot. Instagram @markruffalo

Znani mężczyźni spod znaku Skorpiona to: Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Jimmy Kimmel, Joe Biden, czy Adam Driver.

Idealnym towarzyszem życia dla facetów spod znaku Skorpiona jest Rak – to idealne połączenie, dosłownie jak dwie połówki jabłka, dwa idealnie pasujące puzzle. Dla Skorpiona najważniejsze w związku jest zaufanie i czas spędzany tylko we dwoje.

Reklama

Mężczyźni spod znaku Skorpiona są stali w uczuciach, lojalni i niezwykle oddani swoim partnerkom. Ale zdarza im się działać pod wpływem emocji. To ukryte wulkany energii, jeśli uda ci się związać ze Skorpionem to zaufaj nam będziesz nim totalnie zafascynowana.

Skorpiony, choć wydają się totalnie zimni na zewnątrz, to wewnątrz mają duszę pełną emocji, szalonych pomysłów, są niesamowicie inteligentni i przebiegli. Potrafią walczyć o swoje. Już samo poznawanie Skorpiona jest doświadczeniem samym w sobie. Ze Skorpionem doświadczasz bardziej i więcej. Z nim nie ma mowy o zwykłych pocałunkach czy przytulaniu. To wulkan emocjonalny, ze Skorpionem nie spotykasz się na zwykłe randki, tylko przygody.

Skorpion chroni swoich bliskich, to oni są dla niego najcenniejsi i najważniejsi. Nigdy nie pozwoli, żeby komukolwiek stała się krzywda.

Skorpiony kochają z całego serca, i jeśli już znajdą wybrankę, tą jedyną to jest to związek na całe życie. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są uparci, szalenie zazdrośni i uwielbiają kontrolować dosłownie wszystko.

Żeby w pełni odkryć zalety Skorpiona musisz otworzyć swój umysł na jego wady i zalety. To wręcz niemożliwe, ale potrafią wyczuć powierzchowność z odległości kilku kilometrów. Skorpiony interesuje tylko i wyłącznie znalezienie kogoś kto chce go szczerze poznać.

Jeśli poddasz się tej pasji, emocjonalności Skorpiona, stworzy z tobą relację, której nigdy nie zapomnisz.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj