Horoskop

Na podstawie znaku zodiaku poznaj temperament swojego partnera

Dzięki astrologii, możesz lepiej zrozumieć potrzeby swojego partnera. Przeczytaj, co go rozpala!

20marca2019
Na podstawie znaku zodiaku poznaj temperament swojego partnera fot. Instagram @justintimberlake

BARAN

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku znani są ze swojej impulsywności i szybkiego tempa życia. Takie też są w łóżku. Namiętne i temperamentne. Nic ich tak nie rozpala jak spontaniczny numerek w kabinie prysznicowej czy na tylnym siedzeniu samochodu. Nie licz więc na długa grę wstępną – barany wolą od razu przejść do rzeczy.

BYK

To niezwykle romantyczni i zmysłowi faceci. Nie lubią eksperymentów, wolą tradycyjny, romantyczny seks. Wielką uwagę zwracają na oprawę i romantyczny nastrój. Zadbaj więc o atmosferę – świeczki i muzyka są jak najbardziej wskazane. Pamiętaj jednak, żeby wcześniej posprzątać sypialnię – byki nie znoszą bałaganu.

BLIŹNIĘTA

Są ciekawscy i lubią wyzwania – nie ma czegoś, czego bałyby się spróbować. Niestraszne im trójkąty, a nawet orgie. Nic ich nie krępuje. Uwielbiają odkrywać nowe rzeczy. Jedyne czego nie lubią to... monotonia! Nie bój się więc eksperymentować!

RAK

Reklama

Faceci spod tego znaku są niezwykle wrażliwi. Wielkie znaczenie ma dla nich bliskość i poczucie bezpieczeństwa. Uwielbiają czułość, a seks silnie wiążą z miłością. Chociaż z reguły są skryte I opanowane, nie boją się pokazać pazurów, kiedy poczują się pewnie.

LEW

To niezwykle temperamentni i pewni siebie mężczyźni. Uwielbiają być w centrum uwagi, więc łóżko zamieniają w scenę – chcą czuć się podziwiane i pożądane. Jeśli okażesz im za mało uwagi bądź podziwu, zareagują złością.

PANNA

Symbolizowana przez dziewicę, może kojarzyć się z opanowaniem i słabym temperamentem. W rzeczywistości Panny uwielbiają seks i czerpią z niego wielką przyjemność. Zwracają jednak wielką uwagę na detale i kwestie higieniczne. Nie porywaj się, więc na eksperymenty z bitą śmietaną czy seksem w windzie.

WAGA

Traktują swoich kochanków jak cenne dzieła sztuki. Są wyrafinowani i eleganccy, i tego samego szukają w swoich partnerkach. Dodatkowo pociąga ich inteligencja... chcąc uwieść Wagę musisz zadbać nie tylko o elegancką oprawę, ale także dobrą konwersację.

SKORPION

To prawdziwi erotomani. Uwielbiają rządzić. W łóżku chcą dominować, a od partnerek oczekują uległości. W seksie nie ma dla nich tabu. Są odważni i lubią eksperymenty. Seks traktują bardzo poważnie, to on jest dla nich najważniejszy w związku. 

STRZELEC

Prawdziwi odkrywcy, postrzegają intymność fizyczną jako okazję do emocjonalnego poznania i intelektualnej ekspansji. To mistrzowie uwodzenia i świetni kochankowie. Marzą o seksie w miejscu publicznym – podnieca ich ryzyko przyłapania. Nie są zbyt sentymentalni, poszukują przygód i wyzwań. Cenią sobie spontaniczność.

KOZIOROŻEC

Mężczyźni spod tego znaku są szalenie ambitni, także w sferze seksualnej. Poważnie traktują swoje partnerki i oczekują od nich tego samego. Marzą o bogatym życiu erotycznym, pełnym perwersyjnych przygód – nie bój się mu ich dostarczać.

WODNIK

To ekscentryczni nonkonformiści, błądzący z głową w chmurach. Buntownicy, którzy nie lubią oczywistości. Od seksualnej partnerki oczekują pomysłowości i odwagi. W łóżku lubią wszystko co nowe i niekonwencjonalne. Przeraża ich nuda i grzeczne podejście do seksu.

RYBY

Faceci spod tego znaku są istotami empatycznymi. Dlatego szczególnie podnieca ich duchowa więź z partnerem. W łóżku są odkrywcami, uwielbiają nowe doznania. Są spokojni i opanowani, ale nie lubią monotonii i nudy.

Sprawdź aktualny horoskop na ten tydzień...

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj