Gwiazdy

Ilona Felicjańska wraca do gry?

Każdemu należy się odkupienie win i druga szansa – z takiego założenia wyszli pewnie właściciele niemieckiej marki luksusowych kosmetyków Être Belle, którzy zaprosili modelkę do reprezentowania limitowanej serii kosmetyków.

14lipca2014
Ilona Felicjańska wraca do gry?

Ilona Felicjańska, po przyznaniu się do uzależnienia od alkoholu, została odsunięta od głównego nurtu życia modowego i biznesowego. Niebawem miną trzy lata od kiedy jest trzeźwa. Walcząc z chorobą alkoholową przechodziła jednocześnie przez trudną rozprawę rozwodową, podczas której zmuszona była zgodzić się, by dzieci zamieszkały z jej byłym mężem. Jej świat się zawalił. Została bez rodziny, dotychczasowych przyjaciół i pieniędzy. Straciła oferty pracy i kontrakty reklamowe. Dziś wie, że trudniejsze od walki z nałogiem, jest odzyskiwanie zaufania ludzi. Pracuje na to bardzo ciężko. Napisała trzy  książki: thriller erotyczny „Wszystkie odcienie czerni” oraz dwie, w których nie tylko spowiada się ze swoich słabości („Ilona Felicjańska: Cała prawda o...”), ale także pokazuje, jak poradzić sobie z uzależnieniem, depresja i przemocą („Jak być niezniszczalną”). 

 

Reklama

Teraz Ilona wraca do gry. Marka Être Belle, której limitowana seria kremów i kosmetyków do pielęgnacji twarzy ma uświetnić jubileusz działalności czasopisma „Miasto Kobiet”, zaprosiła Felicjanską do zostania twarzą kampanii. W wywiadzie dla tej gazety Felicjańska przyznała: - Alkoholizm paradoksalnie uratował mi życie, dzięki niemu wiem, kto jest moim prawdziwym przyjacielem. Choroba sprawiła, że nauczyłam się od nowa o siebie dbać.

Odkąd nie pije i tworzy udany związek z kompozytorem Yossarianem Malewskim, wyraźnie promienieje. Być może ten kontrakt reklamowy otworzy nowy rozdział w życiu modelki. Życzymy powodzenia i trzymamay kciuki, by tym razem udało się na dobre!

 

fot. Paweł Sierakowski dla Être Belle, mat. pras.

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj