Gwiazdy

Pharrell Williams w Warszawie! Jakie wymagania ma gwiazdor?

Skaczemy do góry z radości! Pharrell Williams zagra koncert 20 czerwca w Warszawie na festiwalu Pozytywne Wibracje. Sprawdźcie czego zażyczył sobie od organizatorów.

23kwietnia2014
Pharrell Williams w Warszawie! Jakie wymagania ma gwiazdor? Fot. Materiały prasowe

Pharrell Willims jest w tym momencie jednym z najbardziej popularnych wokalistów na świecie. W branży muzycznej działa już ponad 20 lat, jednak dopiero teraz stanął na szczycie dzięki piosence "Happy" stworzonej na potrzeby filmu "Minionki rozrabiają". W ramach festiwalu Pharrell zagra pełnowymiarowy koncert przygotowany specjalnie na największe światowe festiwale muzyczne. Wraz z nim do Polski przyleci około 40 osób.

 

Nie od dziś wiadomo, że największe gwiazdy mają swoje wymagania podczas koncertów. Organizatorzy festiwalu Pozytywne Wibracje, który w tym roku odbędzie się na Pepsi Arenie w Warszawie, zdradzili, że życzenia Pharrella nie zdziwiły ich szczególnie. Wiemy, że w Williamsa pokoju zawiśnie obraz jego ulubionego artysty. Największym wyzwaniem będzie menu dla całej ekipy. Każda z osób ze świty muzyka musi mieć zapewnione posiłki zgodne z przesłanym wcześniej menu, które liczy sobie niemal 10 stron.

Reklama

 

Jeśli wybieracie się na koncert Pharrella, poniżej znajdziecie ceny biletów, które dziś trafiły do sprzedaży. My będziemy tam na pewno! W końcu to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć tego przystojniaka z tak bliska!

 

Ceny biletów:

Trybuny:  od 190 do 490 zł
Płyta 390 zł
Golden Circle - 490 zł
Miejsca w pierwszym rzędzie "pod samą sceną" - 590 zł

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj