Gwiazdy

Piotr Gruszka aktorem!

Piotr Gruszka, znany siatkarz i uczestnik programu „Taniec z gwiazdami”, postanowił spróbować swoich sił w nowej dziedzinie. Już w ten czwartek przystojnego sportowca będziemy mogły zobaczyć w serialu "To nie koniec świata".

17kwietnia2014
Piotr Gruszka aktorem!

Jeszcze do niedawna Piotr Gruszka znany był głównie fanom siatkówki. Teraz kojarzy go także szersza publiczność, a to za sprawą programu "Taniec z gwiazdami", gdzie wiruje na parkiecie wraz z tancerką, Niną Tyrką.

 

Reklama

Siatkarz wcieli się w postać Adriana Morawskiego, sportowca, który jak ognia unika rozgłosu i dziennikarzy. Jednak serialowa Anka jest bardzo uparta i postanowi zrobić z nim wywiad za wszelką cenę. Czy Adrian w końcu ulegnie i zgodzi się na rozmowę? O tym przekonamy się już w czwartek.

 

Prywatnie, Piotr przygotowuje się właśnie do oficjalnego zakończenia kariery sportowej. Czy gościnny występ w serialu zaowocuje dłuższą przygodą z aktorstwem? Mamy taką nadzieję! W końcu takich przystojniaków nigdy za wiele na ekranie. A na razie trzymamy kciuki, by jak najdłużej umilał nam piątkowe wieczory przed telewizorem.

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj