Gwiazdy

Angelina Jolie obrażona na Złote Globy?

Nie... Chyba nie byłaby aż tak małostkowa?

Kama Vroclavsky

13stycznia2015
Angelina Jolie obrażona na Złote Globy? fot. Fame Flynet

Plotka głosi, że piękna Angie wyszła rozgoryczona z przyjęcia kończącego 72. ceremonię rozdania Złotych Globów w Los Angeles.

Bo Angie nie chce być znana z tego, że ma przystojnego męża, szóstkę dzieci i zmysłowe usta, ale również z tego, że jest twórcą filmowym, który realizuje ważne dla świata dzieła sztuki. Ale jury konkursu nie było w tym roku łaskawe dla Jolie - jej film nie zdobył żadnej nagrody. Więcej - nie zakwalifikował się nawet do obrazów nominowanych do Golden Globe.

Reklama

Zdaniem obytych w hollywoodzkim światku, 39-letnia aktorka (laureatka Oscara) była po prostu smutna, że jej "Niezłomny" - opowieść o lekkoatlecie, byłym Olimpijczyku, który podczas II Wojny Światowej trafia do japońskiej niewoli i tam przechodzi gehennę - przeszedł niezauważony...

Zobacz zwiastun:

 

Złoty Glob powędrował w tym roku w ręce Richarda Linklatera za film "Boyhood", a najlepszym filmem nieanglojęzycznym (o ten tytuł walczyła też nasza "Ida") okazał się rosyjski "Lewiatan".

Miejmy nadzieję, że podczas lutowej uroczystości rozdania Oscarów, reżyserka Angelina Jolie będzie miała więcej szczęścia. Trzymamy kciuki!

Reklama

Polecane wideo

Zobacz galerię - 29 zdjęć

Polecamy również

Skomentuj