Gwiazdy

Jason Momoa przytył podczas wakacji!

Zobacz najnowsze zdjęcie aktora.

Katarzyna Lemanowicz

11lipca2019
Jason Momoa przytył podczas wakacji! fot. Getty Images

Kiedy zamykam oczy i myślę o Jasonie Momoa (OMG mam nadzieję, że mój mąż tego nie czyta) widzę wysokiego, ze zwierzęcą, pociągającą charyzmą, idealnie wyrzeźbionego mężczyznę, który działa na kobiety wręcz orgazmicznie.

Trochę zaniepokoiłam się kiedy zobaczyłam jedno z ostatnich zdjęć Jasona – z wakacji we Włoszech. Moim oczom ukazał się ten sam mężczyzna, ale mięśnie już nie są tak zarysowana, a brzuszek przypomina raczej ten „tatusiowy” niż należący do jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood.

Co się stało z Jasonem Momoa?

Reklama

Jakiś czas temu magazyn US Weekly opublikował na swoim oficjalnym profilu zdjęcie aktora w wersji nieco mniej fit. Spora część fanów aktora nie mogła wyjść… z zadziwienia jak diametralnie różni się to co widzieli w Aquamenie, czy Grze o Tron, a to co widzą w rzeczywistości.

Okazuje się, że ta rzeczywistość jest jak najbardziej „normalna” – cóż aktor był wtedy po prostu na wakacjach. I to dodatku we Włoszech, w kraju, gdzie kuchnia jest pyszna, uzależniająca i bardzo… sycąca ;). Sielska atmosfera, totalny luz i ukochane osoby u boku. Kto wtedy myśli o trzymaniu restrykcyjnej diety i trenowaniu kilka godzin dziennie?!

Na całe szczęście, Jason Momoa nawet z lekko zaokrąglonym brzuszkiem wygląda fantastycznie. Zgadzacie się ze mną?

Kochane CosmoGirls nie dajcie się zwariować, zaufajcie mi, często to co widzicie na ekranie filmowym, w social mediach, czy kolorowej prasie dalekie jest od rzeczywistości. 

Oczywiście nie namawiam do zaprzestania dbania o siebie. Zdrowy rozsądek przede wszystkim, a totalny luz przyda się każdemu. 

P.S. Żeby było jasne, Jasona Momoę kocham dalej miłością wielką ;)!

 

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj