Gwiazdy

Weronika Książkiewicz ścięła włosy na chłopca i przefarbowała na brąz

Aktorka przeszła metamorfozę na potrzeby nowej roli w filmie Cypriana Olenckiego "Furioza".

12czerwca2019
Weronika Książkiewicz ścięła włosy na chłopca i przefarbowała na brąz fot. AKPA

Weronika Książkiewicz zmieniła fryzurę

Aktorka ścięła włosy na chłopca i przefarbowała je na brąz. To duża zmiana, ponieważ dotychczas była jasną blondynką, a jej pasma sięgały do linii łopatek. Okazuje się, że metamorfoza jest podyktowana rolą w nowym filmie.

- Bardzo sie cieszę bo właśnie zaczęliśmy zdjecia do filmu Cypriana Olenckiego „Furioza” . Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach... Bardzo chciałam podziękować wszystkim którzy pomogli mi w kilku miesięcznych przygotowanaiach i wraz ze mna zbudowali postać Dzikiej z która juz zdążyłam sie bardzo polubić - napisała aktorka na Instagramie. 

Reklama

Weronika Książkiewicz w nowej roli

Gwiazda opublikowała dwa zdjęcia - na pierwszym dokładnie widać jej nową fryzurę i bliznę na twarzy, a na drugim wysportowaną sylwetkę. Niektórzy fani nazwali ją polską Larą Croft.  

Pod wrażeniem metamofrozy były też Maffashion, Anna Mucha, Anna Lewandowska, Katarzyna Glinka i Katarzyna Zielińska. Zdjęcie skomentował też trener aktorki, który napisał, że tylko on i gwiazda wiedzą, ile czasu i energii kosztowały przygotowania do roli. 

Jak Wam się podoba to wcielenie Weroniki Książkiewicz? 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Weronika Ksiazkiewicz (@weronikaksiazkiewicz) on Jun 10, 2019 at 11:45am PDT

fot. AKPA

fot. AKPA

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj