Gwiazdy

Gwyneth Paltrow powiedziała, dlaczego nie mieszka razem z mężem

Aktorka i Brad Falchuk mają swoje oddzielne mieszkania i nie ukrywają, że dzieje się tak od czasu kiedy stanęli na ślubnym kobiercu.

12czerwca2019
Gwyneth Paltrow powiedziała, dlaczego nie mieszka razem z mężem fot. Getty Images

Gwyneth Paltrow i Brad Falchuk nie żyją pod jednym dachem. Para wzięła ślub w 2018 roku i od tamtej pory żyją na dwa domy.

Aktorka w wywiadzie z “The Sunday Times” powiedziała, że mieszka z partnerem cztery dni w tygodniu. Pozostałe trzy Brad spędza w swoim mieszkaniu. 

Reklama

- Wszystkie znajome małżeństwa mówią, że to, jak ze sobą funkcjonujemy, brzmi idealnie i nie powinniśmy niczego zmieniać - zdradziła, dodając, że ten sposób na udaną relację doradziła jej terapeutka Michaela Boehm.

Przyjaźń z byłym i jego ukochaną

Ale to nie jedyna zaskakująca rzecz, którą się podzieliła gwiazda. Powiedziała, że jej obecny mąż świetnie się dogaduje z jej byłym, Chrisem Martinem - mężczyźni są dobrymi przyjaciółmi. Co więcej, Gwyneth uwielbia obecną partnerkę swojego byłego, Dakotę Johnson, którą uważa za fantastyczną kobietę i szaleje na jej punkcie.

Jak widać, Gwyneth Paltrow jest bardzo nietypowa jak na środowisko gwiazd Hollywood. Nie dość, że bardzo pozytywnie wypowiada się na temat byłego ukochanego i lubi jego nową miłość.

Aż trudno uwierzyć, że kilka lat temu została ogłoszona “najbardziej znienawidzoną celebrytką Ameryki”.

fot. Getty Images

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj