Gwiazdy

Dlaczego warto kupić najnowszy, lipcowy numer COSMOPOLITAN?

Z Gabi Drzewiecką i Sylwią Nowak na okładkach...

Joanna Mroczkowska

07czerwca2019
Dlaczego warto kupić najnowszy, lipcowy numer COSMOPOLITAN? fot. Sebastian Ciuliński

Dwie wspaniałe kobiety, dwie świetne okładki i jeszcze więcej treści – tak wygląda najnowsze Cosmo...

Lipcowy numer powiększyłyśmy o projekt CosmoBODY (znajdź nas na Instagramie: @cosmo_body_polska). Dodatek, w którym znajdziecie mnóstwo porad, przepisów i pomysłów na doskonałe samopoczucie – psychiczne i fizyczne. Specjalnie dla was Sylwia Nowak, ambasadorka CosmoBODY i bohaterka premierowej okładki projektu, opowiada o swojej drodze do pięknej sylwetki i o miłości do biegania. Szczególnie w butach stworzonych z... recyklingu.

Oprócz tego w dodatku znajdziecie porady urodowe, dietetyczne, shopping i krótkie wywiady z FIT influencerkami, które na pewno znacie.

Ale nie tylko zdrowym trybem życia Cosmo żyje. Gwiazdą lipcowej okładki Cosmopolitan została Gabi Drzewiecka – dziennikarka muzyczna, która szturmem (i ciężką pracą) zdobywa szczyty polskiego show-biznesu. Nam zdradza, jak to jest pracować w zdominowanej przez mężczyzn branży, i czemu tak mocno angażuje się w pracę charytatywną.

Na kolejnych stronach magazynu znajdziecie wszystko, co może wam się przydać podczas urlopu: od dobrania odpowiedniego stroju kąpielowego, ochrony słonecznej po wybór wakacji doskonałych. A także tego, jak pozbyć się strachu przed lataniem samolotem...

Zaczynamy

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj