Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła sekret swojej szczupłej figury

Dziennikarka bardzo dba o swoją dietę i przestrzega kilku kluczowych zasad, które pomagają utrzymać jej zgrabną sylwetkę.

06czerwca2019
Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła sekret swojej szczupłej figury fot. AKPA

Dieta Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku lat przykłada ogromną uwagę do zdrowej diety

Jak przyznała w rozmowie z dziennikiem "Fakt", ma na tym punkcie bzika do tego stopnia, że nawet jej partner jest już zmęczony słuchaniem o kolejnych nowinkach w jadłospisie swojej ukochanej. 

- Staram się nie mówić przy nim o jego jedzeniu i o mojej diecie, bo wiem, ze go to męczy. Nie ukrywam, że Piotrek i ja jemy trochę inaczej - powiedziała Agnieszka.

Reklama

fot. AKPA

Dieta Agnieszki Woźniak-Starak

42-latka nie przygotowuje sama posiłków. Zamawia je z firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym.

– Jestem na diecie pudełkowej, przygotowywanej specjalnie dla mnie. W tej diecie nie liczę sama kalorii. Najważniejsze, żeby nie było w niej mięsa, a przy tym pojawiało się dużo dobrych składników odżywczych - tłumaczy dziennikarka. – Pozwalam sobie tylko na czerwone wino, bo ma dużo antyoksydantów. A coś słodkiego zjadam tylko w niedzielę, gdy pracuję przy „Big Brotherze”.

Dieta deje dobre rezultaty, ponieważ Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najzgrabniejszych gwiazd show-biznesu. Chętnie eksponuje swoją zgrabną figurę w modnych kreacjach, w których prowadzi niedzielne odcinki programu na żywo. 

fot. AKPA

fot. AKPA

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj