Gwiazdy

Anna Wendzikowska jest coraz szczuplejsza. Tłumaczy się z nowego zdjęcia

Dziennikarka chętnie chwali się zgrabną figurą. Jej ostatnia fotografia zaniepokoiła fanów.

05czerwca2019
Anna Wendzikowska jest coraz szczuplejsza. Tłumaczy się z nowego zdjęcia fot. AKPA

Ania Wendzikowska zawsze mogła się pochwalić szczupłą sylwetką. Na jej figurze nie odbiły się nawet dwie ciąże - w 2015 roku urodziła córeczkę Kornelię, a w 2018 roku Antoninę.

Dziennikarka chętnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, także takie, na których mocno eksponuje swoją sylwetkę. Jednak ostatnie zdjęcia wyjątkowo przykuło uwagę fanów, którzy stwierdzili, że ich idolka wygląda nieco niepokojąco.

 
 
 
View this post on Instagram
Reklama

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on Jun 1, 2019 at 10:42am PDT

Sekret figury Ani Wendzikowskiej

Fani jednak nie zainteresowali się ani córeczką, która pozowała do zdjęć razem z mamą, ani polecanymi filmami. Ich uwagę przykuła wyjątkowo szczupła sylwetka. Do tego stopnia, że padły pytania, czy dziennikarka je ostatnio wystarczająco dużo. Komentarzy było tak dużo, że gwiazda poczuła się do udzielenia odpowiedzi.

- Na szczęście w loterii genowej wygrałam szybką przemianę materii - napisała Ania Wendzikowska w odpowiedzi na pytania fanów.

Dodała, że oczywiście je i podkreśliła, że nawet całkiem sporo. Ta odpowiedź na pewno uspokoiła fanów, którzy martwili się o kondycję swojej ulubionej dziennikarki. 

 

 fot. AKPA

Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj